• Червона зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Short Matters — це унікальний проект Європейської Кіноакадемії, який охоплює найрізноманітніші роботи молодих представників кінематографа. Він організований у співпраці з низкою кінофестивалів, які ретельно відбирали стрічки, гідні отримати премію Європейської Кіноакадемії. Цього року гості KISFF мають можливість побачити три блоки насиченої програми, яка пропонує нам ознайомитися з дивовижними історіями, що відбуваються в різних куточках світу.

 
UGLY Nikita Diakur.jpg
Andrea Harkin party.jpg

Страшко

Нікіта Дякур

Німеччина / 2017, 12 хв

 

Потворний кіт намагається вижити у фрагментарному зруйнованому світі. Зрештою, він знаходить рідну душу в особі містичного вождя. Засновано на історії з інтернету «Кіт-страшко».

 

Вечірка

Андреа Гаркін

Ірландія / 2016, 14 хв

 

Лоуренс запрошує свого кузена-втікача Мікі на вечірку з алкоголем, танцями та першим коханням. Зранку їм доведеться повернутися до реальності.

THE ARTIFICIAL HUMORS Gabriel Abrantes.jpg
WRITTEN:UNWRITTEN Adrian Silisteanu.jpg

Штучний гумор

Габріель Абрантес

Португалія / 2016, 29 хв

 

Штучний гумор – це фільм про жарти, антропологію та штучний інтелект. Стрічка зосереджується на ролі гумору в людських сосунках, на тому, як його використовують для соціального контролю, та доводить, що гумор є однією з найскладніших форм людського спілкування.

Писане/Неписане

Адріан Сілістеану

Румунія / 2017, 20 хв

 

Через проблеми з документами Пардісе, 50-річний румунець, може назавжди втратити свою неповнолітню доньку, яка щойно народила дитину.

FIGHT ON A SWEDISH BEACH! Simon Vahlne.jpg

Бійка на шведському пляжі

Сімон Вальне

Швеція / 2016, 15 хв

 

Літо, пляж на заході Швеції. Сім'я з дітьми, художник, компанія людей середнього віку та купка галасливих підлітків - усі вони опиняються тут, щоб соціалізуватися та насолодитися сонцем.