• Синя зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Однією з родзинок цьогорічного фестивалю є фокус на роботах французького режисерського дуету Джонатана Вінеля та Кароліни Поґі, чиї фільми ви могли бачити на останніх трьох KISFF. Молоді та скажені, вони ламають стереотипи та створюють фільми поза догмами й рамками. «Поки є рушниці» був представлений у конкурсі Berlinale у 2014-му, а «Мартен плаче» - у 2017-му. Дует відвідає Київ, тож у тебе буде можливість поспілкуватися з ними особисто.

After School Knife Fight .jpg
Martin pleure.jpg

Різанина після школи

Джонатан Вінель, Каролін Поґі

Франція / 2017, 21 хв

 

Летиція, Рока, Ніко та Наель грають у гурті. Як завжди, вони зустрічаються перед репетицією. Дуже скоро гурт припинить своє існування: вони змушені розбігтися, тому що Летиція їде навчатися в інше місто. Це історія про чотирьох друзів, які не хочуть казати "прощавай".

Мартен плаче

Джонатан Вінель

Франція / 2017, 16 хв

 

Мартен плаче. Він один. Він прокинувся зранку, усі його друзі зникли. Ніде нема. Він вирушив на їхні пошуки. І шукав усюди: у місті, в горах, в річках, але не знайшов їх. Це розлютило його. Насправді, лють - це дуже сумно.

our-legacy.jpg
As Long as Shotguns Remain.png

Наша спадщина

Джонатан Вінель, Каролін Поґі

Франція / 2015, 24 хв

 

"Ти міг навчити мене стількох речей". Це слова розчарованого сина, який намагається заповнити порожнечу від того, що його покинув рідний батько. Один з найкласичніших сюжетів в історії кіно - син шукає батька.

Поки є рушниці

Джонатан Вінель, Каролін Поґі

Франція / 2014, 30 хв

 

Тепло. Безлюдні вулиці. Помирають пальми, плачуть рушниці. Джошуа хоче померти, але боїться покидати свого брата Маеля на самоті.