• Синя зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Програма демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами ( без українських).

Ніхто не покаже вам правди. Окрім короткого метру. Правди, яка не змушена задовольняти спонсорів, замовників, політиків, фокус-групи, продюсерів, великі студії, вашу маму чи друзів у Фейсбуці.
Фестиваль не може стояти осторонь соціальних та політичних коливань, які охоплюють світ: питання біженців, війни та перманенті конфлікти знайшли відображення у фільмах програми "Там, де нас нема". 

itsjustagun_still10.png
Meryem 1.jpg

Мерієм

Ребер Доскі

Нідерланди / 2017, 15 хв

 

Фільм, знятий під час боїв за сирійське місто Кобані, розповідає історію жінок, які опинилися в нетрях боротьби з ІД. Зі стоїчною наполегливістю, заручившись підтримкою американських авіаносців, ці жінки очолюють боротьбу за власну свободу.

Це всього лиш пістолет

Браян Робау

США / 2017, 14 хв

 

Уявіть собі історію одного пістолета. Скільки власників він змінив. Цей фільм - усього розділ цієї довгої історії. Коли хлопець на ім'я Ґабе знаходить револьвер Smith & Wesson 38-го калібру, його життя змінюється назавжди.

Scaffold4.png

Риштування

Казик Кадванскі

Канада / 2017, 14 хв

 

Імігранти в Канаді працюють на риштуванні та бачать навколишній світ під унікальним, ризикованим та ефемерним кутом.

_0001_drowningman_02.jpg

Той, хто тоне

Магді Флейфель

Данія, Велика Британія, Греція / 2017, 15 хв

 

Далеко від рідної домівки, Малий намагається вижити в незнайомому місті. Оточений хижаками, він вимушений знаходити компроміси, щоб бодай на день продовжити своє життя у вигнанні.

Life Cycles.jpg

Життєві цикли

Росс Гоґ

Велика Британія / 2017, 5 хв

 

Новини про медіа-війну чергуються з буденними ситуаціями та демонструють зв'язок між монотонністю, увагою та неуважністю.

ФАКТИ ПРО ДІВЧАТ: як пережити сексуальне рабство

Маель Ґ. Ляґадек

Бельгія / 2017, 17 хв

 

На сході Демократичної Республіки Конго зґвалтування є "зброєю війни" упродовж останніх 15 років. Марта пише інструкцію для дівчат-підлітків, які зіткнулися з сексуальним насиллям.