• Синя зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Український конкурс на KISFF — це неймовірно сильна добірка фільмів від найвитриваліших українських режисерів. Дехто з них роками знімає кіно та може зімпровізувати висококласний пратикум з боротьби з вигоранням, панікою чи депресією.

Нині абсурд кіновиробничої дійсності не має меж. Голову Державного агентства з питань кіно переслідують за любов до кінематографічності. Уряд готовий витратити 500 млн грн. на гарячу патріотичну телеперепічку. Зйомки фільму планувалися цілий рік, а вже завтра може з'ясуватися, що пітчинг та фінансування скасовано. Чи раптом ми опинились у дитячій рухливій грі, де з зав'язаними очима бігаємо по колу? Чи так було завжди?

Абсурдній українській кінодійсності та вогнетривким режисерам присвячується: Український конкурс на KISFF: Горидуб та Піжмурки.

Гори, гори ясно, поки не погасло!

 
lilac.jpg

Бузок

Катерина Горностай

Україна / 2017, 30 хв

 

Травень. У Києві квітне бузок. П'ять подруг і алкоголь із найближчого супермаркету. Шукати п'ятилистник у бузку, щоб з'їсти на удачу. Треба бути сміливим, аби зустрітися віч-на-віч із власними страхами, ще сміливішим, щоб розповісти про них близьким людям.

wonderful.jpg

Щасливі роки

Світлана Шимко

Україна / 2018, 9 хв

 

Фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР з використанням архівних відеоматеріалів та метанарації.

TheFlyFishingLesson_Still.jpg

Урок риболовлі

Кирил Жеков

Україна / 2018, 28 хв

 

Тарасові 35 років, він живе разом зі своєю бабусею в старому київському будинку. Він переживає соціальну та професійну скруту. Проте чоловік має пристрасть до риболовлі. Цю пристрасть він прагне розділити з Людою, дівчиною, з якою він познайомився у Facebook.