• Кінотеатр «Київ», Червона зала (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Ну що це за кінофестиваль без комедійної програми? Цього разу ми підготували спеціальну комедійну добірку, що покаже гумор у всій його інтернаціональній багатогранності.
Гумор з усього світу у короткому метрі — це справжня зброя проти серйозності, яку наші кіноматографісти націлюють на екрани кінотеатру «Київ».

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Після перегляду відбудеться сесія Q&A


To plant a flag Bobbie Peers.jpg

Встановити прапор

Боббі Пеерс

Норвегія, Ісландія / 2018, 15 хв

Готуючись до висадки на Місяць у 1969 році, NASA відправило команду астронавтів до місячних ландшафтів Ісландії. Їхня високотехнічна тренувальна місія невдовзі відкриє для себе перешкоди, які чекають будь-кого при зустрічі із ісландським фермером-вівчарем.

Deportation Arjun Talwar, Sandro Wysocki.png

Депортація

Аржун Талвар, Сандро Висоцьки

Польща / 2018, 21 хв

Ставши свідком «вдалої» депортації друга, Халім намагається скоїти правопорушення, щоб його відправили додому. Але він не розраховував зустріти чарівну слов'янську поліціянтку...


WILD LOVE Maryka Laudet.png

Дике кохання

Маріка Лоде

Франція / 2018, 5

Під час романтичної подорожі Алан і Беверлі скоюють фатальну помилку. За цей злочин їх має бути покарано.

THE TRAFFIC SEPARATING DEVICE Johan Palmgren.jpg

ДОРОЖНИЙ РОЗДІЛЮВАЧ

Йоган Палмґрен

Швеція / 2018, 15 хв

З метою покращення поганої доступності автобусів до станції Слюссен, міська рада, за рекомендацією муніципальної ради, встановлює на дорогах так звані «пастки для автобусів». Спровокований цим хаос дає розквіт справжній трагікомічній соціальній сатирі, якої ніхто не очікував.


Vihta François Bierry.jpg

Віник

Франсуа Б'єррі

Франція / 2017, 22 хв

Серж і четверо його колег працюють у маленькій компанії, яка була нещодавно створена великою корпорацією. У якості привітального подарунка новий роботодавець запрошує їх провести день релаксації у спа.