• Кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Програма демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами (без українських).

Після перегляду відбудеться сесія Q&A


JUCK Olivia Kastebring, Julia Gumpert, Ulrika Bandeira.jpg

JUCK

Олівія Кастебрінґ, Юлія Ґумберт, Ульріка Бандейра

Швеція / 2018, 18 хв

JUCK — це танцювальна група, яка у 2013 здійснила прорив завдяки своєму відео, яке стало вірусним. У своїх кліпах вони виходять за рамки того, як жінка має поводитись і висловлюватись через рухи. Цей фільм на перетині документального, танцювального та ігрового кіно шукає відповідь на запитання: «Що таке фемінність?»

RIOT NOT DIET Julia Fuhr Mann.jpg

RIOT NOT DIET

Юлія Фур Манн

Німеччина, Австралія / 2018, 17 хв

Золота сукня розміру XXL, льодяник повільно тане на розпеченій землі. RIOT NOT DIET — це квірна феміністична утопія, у якій не знають, що таке ІМТ та чоловічий* погляд.


DONZELLE Marina Hufnagel.jpg

DONZELLE

Маріна Гуфнаґель

Німеччина / 2018, 19 хв

DONZELLE — це «пуссі-кор кітч-хоп тримовний реп-гурт» із Монреаля. З гострою відвертістю Роксан Арсеноль зачитує про життя, кохання, чоловіків. Виконавиці граються з кліше та прийняттям власного тіла. На сцені вони розважаються. Та чи готовий соціум змінити свій погляд на жіноче тіло та фемінізм у цілому?

GIRLHOOD Heleen Declercq.jpg

GIRLHOOD

Гелен Деклерк

Бельгія / 2017, 14 хв

"Girlhood" хоче зламати межі стреотипного концепту жіночності. Режисерка звертається до свого дитинства, де вона починає ставити собі запитання про своє коротке волосся, відсутній верх від купальника та відчайдушне лазання по деревах. Результат її особистого пошуку - мозаїчний портрет молодих людей, де кожен з них відображає різні сторони її самої як молодої жінки. Молода жінка у пошуці власного визначення ґендеру, своєї сексуальної орієнтації ти її впливу на власне оточення.


ENTROPIA Flóra Anna Buda.jpg

Ентропія

Флора Анна Буда

Угорщина / 2018, 10 хв

Три жінки, троє живуть у паралельних світах, допоки муха на спричиняє баг у системі. Всесвіт руйнується, секс у повітрі, бюстгалтери переоцінені, а зорі сяють. В анімаційному фільмі «Ентропія» угорської мисткині Флори Анни Буди, кольори вибухають, а чуттєвість відкриває нові можливості: завдяки мусі, все абстрактне оживає, а сексуальність відіграє ключову роль.