• Кінотеатр «Київ», Синя зала (map)
  • Велика Васильківська, 19

Якби KISFF можна було порівняти з футболом, то Festival Hits — це наша Ліга Чемпіонів. Ми підготували зіркову програму з найкращих фільмів, що посіли перші місця на найпочесніших світових фестивалях. Канни, Берлін, Венеція, Sundance та призи низки провідних кінофорумів — черговий доказ чемпіонського складу програми Festival Hits.


Fauve Jeremy Comte.jpg

Дикун

Жеремі Комте

Канада / 2018, 15 хв

Двоє хлопчиків, опинившись у шахті, занурюються у, здавалося б, невинну гру, і єдиний свідок цього — Матір Природа.

All Inclusive Corina Schwingruber Ilić.jpg

Усе включено

Коріна Швінґрубер Іліч

Швейцарія / 2018, 10 хв

Чари масових розваг у відкритому морі.


SWATTED Ismaël Joffroy Chandoutis.jpeg

SWATTED

Ісмаель Жофруа Шандуті

Франція / 2018, 11 хв

Online-гравці описують свій досвід «swat-атак», феномену кібер-харасменту, що загрожує їхнім життям під час гри. Ми дізнаємося про ці події з YouTube-відео та фрагментів комп'ютерної гри.

Freedom of Movement Nina Fischer, Maroan el Sani.jpg

Свобода руху

Ніна Фішер, Мароан ель Сані

Німеччина, Італія / 2018, 30 хв

Згадуючи Олімпійський марафон у Римі у 1960 році, в якому ефіопський бігун Абебе Бікіла завоював першу золоту медаль африканського континенту, де він біг босоніж і став спортивною легендою і символом Африки, яка звільнилася від колоніалізму, Фішер і ель Сані переосмислюють не тільки суперечливу раціоналістичну архітектуру Риму, але й нові перегони за участю біженців та іммігрантів, що претендують на свободу пересування.
Фішер і ель Сані досліджують складність ідеологічних, політичних та архітектурних наслідків золотої медалі Бікіли в 1960-х роках.


Hector Malot- The Last Day of the Year Jacqueline Lentzou.jpg

Гектор Мало: Останній день року

Жаклін Лентзу

Греція / 2018, 23 хв

Незабаром Новий Рік. Софія має мрію, про яку вона нікому не розповідає. Блукаючи пустелею, вона збагнула, що хвора. Вона вдає, ніби їй байдуже. Невже її серце скам'яніло?