• Кінотеатр «Київ», Синя зала (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Shakti Martín Rejtman.jpg

Шакті

Мартін Рейтман

Аргентина, Чилі / 2019, 19 хв

Молодик Федеріко переживає непростий день: його бабуся померла, а стосунки з дівчиною розчаровують. Він вирішує розірвати стосунки, і це виявляється болісніше, ніж думав герой. Проте Федеріко знаходить останню пам'ять по свою бабусю, і це змінює все.

Acid Rain Tomek Popakul.jpg

Кислотний дощ

Томек Попакуль

Польща / 2019, 26 хв

Східна Європа. Підліток тікає зі свого депресивного рідного міста. Її ентузіазм щодо автостопу зникає, коли вона опиняється на околиці незнайомого міста посеред ночі. На мосту вона зустрічає фігуру, що необачно ходить по огорожі. Так вона зустрічається з Скіні - свого роду нестабільним диваком. Скіні живе в будинку на колесах, який він використовує щоб виконувати свої не дуже легальні доручення. Разом з ним вона вирушає в подорож без кінцевого призначення. Під час поїздки між ними виникає особлива прихильність.


New Land Broken Road Kavich Neang.jpg

Розбита дорога нового краю

Кавіч Неанґ

Камбоджа / 2018, 15 хв

Пномпень вночі. Троє молодих хіп-хоперів їдуть на одному мотоциклі і зупиняються на брудній безлюдній дорозі. Нік залишає інших шукати iPhone, який, як він чув, загубили у цій місцевості. Пісет і Тай обговорюють своїї надії та сумніви, і Пісет демонструє свої найкращі рухи у стилі Майкла Джексона. Вони зустрічають Ліхену — молоду вуличну продавчиню, чий візок сповнений кольорів.

Precious  Irfan Avdić.jpg

Дорогенький

Ірфан Авдіч

Боснія і Гецеговина / 2018, 27 хв

Дізнавшись про перенесення екскурсії до Італії, Алем (17), сирота, що живе з бабусею, вирішує вжити заходів і отримати гроші будь-якими засобами. Керований своїм прикладом для наслідування - Пазе, який пропонує йому взяти участь у збройному пограбуванні, його мужність і майбутній кримінальний авторитет піддаються випробуванню. Відчуваючи сильний сором через свій соціальний статус і бідність, Алем намагається балансувати між своїм образом крутого чувака серед своїх друзів і бабусею, що надмірно його контролює і яку він відчуває себе зобов'язаним забезпечити. Глибоко вражений травматичним досвідом, він залишається з гірко-солодким присмаком - те, чого він прагнув, виявилося величезним тягарем, який доведеться нести все життя.