• Кінотеатр «Київ», Синя зала (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Тема сексуальності вже давно перестала бути чимось приватним. Говорити про секс цікаво, а у програмі Midnight Sexy Short ми покажемо, що робити це можна у будь-який формі. Приготуйтеся зазирнути у найвіддаленіші куточки вашої свідомості, де ховається природа вашого розуміння сексуальності. Мова тіла, неприхована правда про людські фантазії та чуттєвість, що переходить у справжній екстаз.

Жодних табу та заборонених тем — це той випадок, коли роздуми про етику та мораль варто залишити за дверима кінозали.


Simbiosis-Carnal12.jpg

Плотський симбіоз

Росіо Альварес

Бельгія / 2017, 10 хв

Поетична мандрівка історією жадоби й сексуальності, у якій жіноче задоволення, яке тривалий час перебувало під гнітом, займає своє законне місце.

Lovebox.jpg

LOVEBOX

Іван Турковіц Крньяк

Хорватія / 2018, 15 хв

Літній день у Загребі. Тут спекотно й нудно. Міро самотньо. Андреа потребує любові. Ці двоє не знайомі, але користуються однаковим додатком для побачень. Може, це буде їх щасливий день?


cyclists_still_image_05.jpg

Велосипедисти

Велько Попович

Хорватія / 2018, 7 хв

Сезон велоспорту наближається до завершення. Під час фінальних перегонів двоє велосипедистів-лідерів змагаються не лише за Головний приз; на кону прихильність дами та здійснення їх еротичних фантазій. Тим часом маленьке портове містечко готується до прибуття величезного лайнера та його бравого капітана.

Orgy-bigb.jpg

Оргія

Сем Берон

Велика Британія / 2018, 15 хв

Романтична комедія про чоловіка з розбитим серцем, який іде на свою першу оргію.


saras_intime_betroelser.jpg

Інтимне зізнання Сари

Емілі Блічфельдт

Норвегія / 2018, 22 хв

Після довгих років, сповнених страху бути завеликою, Сара, пишна дівчина, на зріст 181 см, починає досліджувати власну жіночність за допомогою своєї вагіни, що розмовляє.

morning-dew.jpg

Ранкова роса

Жюлі Коллі

Франція / 2018, 9 хв

Вона виросла за одну ніч, ця дивна шишка посеред обличчя Нані. Нані біжить до парку і зустрічає Алует, чия спідниця загадково колихається. Між цими двома підлітками спалахує симпатія.


Hot Dog Alma Buddecke, Marleen Valin.jpg

Хот-доґ

Альма Буддеке, Марлін Валін

Німеччина / 2019, 8 хв

Ханну та її вагіну пов‘язують нестійкі стосунки, однієї хвилини все добре, а наступної — нестерпно. Дівчина аналізує те, як з роками відбувалися ці зміни. Як от коли вона виявила, що контролер до PlayStation може вібрувати.