• Кінотеатр «Київ», Синя зала (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Про що розповість пришвидшений пульс, що повторює ритм цієї музики? Це сплеск адреналіну. Страх за власне життя. Гнів. Збентеження. Збудження. А, може, усе через очі коханої людини, що дивляться на тебе.
Дозволь собі відчувати. Кожна твоя емоція вартісна та має право на існування. Повір у це. І насолоджуйся танцем.


14366_Stills_01_SANJB.jpg

Небо буває не тільки блакитним

Лісандр Косс-Тромблє

Канада / 2018, 26 хв

Яра, А. та брати Моніб і Тарік заявляють про свою ідентичність як мусульмани з різних верств, обговорюючи простір в ЛГБТ-спільноті і розмірковуючи про свої особисті переконання та досвід.

201910657_1_RWD_1380.jpg

Чотири квартети

Марко Алессі

Велика Британія / 2018, 11 хв

На вечірці в клубі Раф намагається знайти своє місце серед натовпу. У його погляді — бажання та надії, а ще тривога й збентеження. Рухаючись під пульсуючий ритм фільму і п'янку музику в клубі, ми танцюємо з Рафом і відкидаємо всі заборони.


DzNIsADX4AAy8F_.jpg

Юлія та Джулієт

Сара Двінґер

Нідерланди / 2018, 12 хв

Юлія та Джулієт - це сучасна історія кохання за мотивами “Ромео і Джульєтти” Шекспіра. Юлія та Джулієт - підлітки, що перебувають у виправному центрі для неповнолітніх. Незважаючи на обставини, вони відчувають, що разом можуть все. Вони закохані одна в одну. Ніщо не може зашкодити їм, коли вони разом. Але тоді Джулієт виходить на свободу. Юлія не знає, що робити. Вона не може жити без Джулієт. Коли вони знову бачаться, вони дивляться один на одного з любов'ю в очах. І тоді все темнішає.

welcome_to_the_ball.jpg

Ласкаво просимо на бал

Адам Вінсент Райт

США / 2018, 5 хв

Дитина вивчає мову жестів у надії зав'язати нову дружбу.


image-w856.jpg

Хаус

Джозеф Амента

Канада / 2018, 15 хв

Хлопець-гомосексуал, якого вигнали з дому, знаходить прихисток на підпільній сцені Kiki Ballroom у своєму місті.

PHOTO 3.jpeg

Джонні

Жером Казанова

Франція / 2018, 26 хв

Джонні алкоголік. Джонні фаталіст. Джонні змучений. Джонні невихований. Джонні нестримний. Джонні примхливий. Джонні ні в що не вірить. Джонні безвідповідальний. Джонні несміливий. Але Орельєну байдуже, бо для нього Джонні — джерело світла.