• Кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Що станеться, якщо дати собі волю та не зважати на ролі, нав‘язані нам соціумом? Якщо з твоїх плечей бодай на мить впаде тягар уявних обов‘язків перед уявними «іншими»? Може, варто спробувати? Обіцяємо, тобі сподобається. Цього року KISFF експериментує з давно знайомою програмою Out & Proud та пропонує вам зануритись у чарівний світ квір-анімації.

Програма демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами (без українських).

Після перегляду відбудеться сесія Q&A


article_Buda Flóra Anna x Entrópia 3.jpg

Ентропія

Флора Анна Буда

Угорщина / 2018, 10 хв

Три жінки, троє живуть у паралельних світах, допоки муха на спричиняє баг у системі. Всесвіт руйнується, секс у повітрі, бюстгалтери переоцінені, а зорі сяють. В анімаційному фільмі «Ентропія» угорської мисткині Флори Анни Буди, кольори вибухають, а чуттєвість відкриває нові можливості: завдяки мусі, все абстрактне оживає, а сексуальність відіграє ключову роль.

image-w1280.jpg

Пан Лідерц

Луца Тот

Угорщина, Франція / 2019, 20 хв

Борисові 50 років. Хоч він і не красень, він шалено закоханий у молодого і красивого Сезаря. Герой веде таємне життя і цілком присвячює його людині, що є і його прабатьком, і його романтичною симпатією. Все різко змінюється, коли Сезар, не знаючи про існування Бориса, приводить жінку до свого любовного гнізда.


1_JAPtolkxF3pHvtL7OcgsSA.jpg

Чарівно

Чен-Су Чун

Велика Британія / 2018, 6 хв

Короткометражний фільм, який безпосередньо показує життя і суспільство із увагою до деталей та фантазією. Це все химерно, і воно прямо тут.

image.jpg

Бухта достатку

Мілва Штутц

Швейцарія / 2018, 12 хв

Анімаційний фільм «Бухта достатку» зображає пригоду-відкриття вигаданого віртуального світу на острові. Завдяки зображенню історії від першої особи, глядачі беруть участь і стають частиною подій. Вони стикаються з істотами, які виходять за межі таких категорій, як чоловік/жінка, штучне/природнє, тваринне/людське та які постійно змінюють форму своїх тіл. Разом вони досліджують можливості подолання кордонів своїх тіл і вчаться створювати нові умови (та) життя.


visuel_recitdesoi_3_300dpi+%281%29.jpg

Розповідь про мене

Жеральдін Шарпентьє

Бельгія / 2018, 5 хв

Лу розповідає свою історію, висловлює своє ставлення до ґендеру, одягу та інших соціальних маркерів у часи, де майже немає місця для небінарної ідентичності.

754395179_1280x720.jpg

Досягти небес

Шон Броді

Канада / 2018, 6 хв

На відкритій дорозі, трьох квір-друзів у трьох квір-машинах розділяє несподівана квір-виделка на дорозі. "Досягти небес" - це ляльковий анімаційний короткометражний фільм із серцем, фантазією і купою ниток.


SLUGLIFE_02_670.jpg

Життя слимаків

Софі Коко Ґейт

Велика Британія / 2018, 6 хв

Таня нарешті створила ідеального партнера — прекрасного гігантського слимака.