• Кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Що відчувають дві дружини чоловіка, які живуть під одним дахом? Як це, полігамія? Як не загубитися у хаотичних вулицях Дакара? А що можна знайти у завалах його сміттєзвалища? І навіщо африканцям мудреці?

Та й взагалі: чи справді життя в далекому Сенегалі таке далеке від нашого?

Кураторка: Анастасія Перун

Після перегляду відбудеться сесія Q&A

Додатковий показ: 21 квітня: 17:30, Сінематека


lost-child.jpg

Загублений хлопчик

Абду Хадір Ндяй

Сенегал / 2016, 16 хв

Перший день у школі стає визначальною подією для маленького хлопчика із заможної родини. Його тато не приходить за ним після уроків і він вирішує сам дістатися додому. Він губиться й безцільно тиняється у хаосі та гамірі бідного мегаполісу й несподівано отримує допомогу від старого волоцюги, що збирає метал, та зграї дітей, що живуть на вулиці. Вражаючий портрет міста Дакар із елементами казки.

Ordur.png

Сміття

Момар Талла Канджі

Сенегал / 2018, 15 хв

Життя колектора Кадера перевернулося догори дриґом, коли він загубив торбинку із грішми, яка належить його шефу. У пошуках втраченого він відкриває величезне дакарське сміттєзвалище, яке у народі називають Мбебес. У цьому драматично-феєричному місці він зустрічає Ґнілан, сміттярку, яка намагається сортувати відходи.


Ma coepouse bien-aimée Photo5.jpg

Моя люба друга дружина

Анжель Дʼябанг

Сенегал / 2018, 15 хв

Дві дружини одного чоловіка залишаються наодинці в домі. Поки вони не бажають говорити одна з одною, голоси двох інших жінок розповідають про їхній досвід полігамії. Візуальні елементи художнього кіно поєднуються із документальними звукозаписами у цій стрічці.

Boxeuse .jpg

Боксерка

Іман Джіонн

Сенегал / 2016, 25 хв

17-річну перукарку Адаму збиває мотоцикліст, внаслідок чого вона знаходить пару боксерських рукавиць. Вона їх надягає і у загадковий спосіб вони відносять її у мандрівку містом Дакар. Це стає для неї справжнім духовним та фізичним випробуванням, наприкінці якого їй доведеться поборотися із власними демонами…