• Кінотеатр «Київ», Синя зала (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Візьміть морквину, бажано токсичну. Наріжте її соломинкою та згодуйте качці. Тій, що товаришує з кішкою. Запросіть науковців із бразильського дослідницького центру, щоб ті стежили за поживною цінністю нашої майбутньої вечері. Додайте в киплячу воду соціальний тиск, гендерні стереотипи та волосину з голови підлітка, який усвідомив свою гомосексуальність.

Виварюйте на повільному вогні та не забудьте після вечері скористатися зубною ниткою, між зубами могло щось застрягти. *Під час приготування цієї кінострави жодна тварина не постраждала.


obsession.jpg

Одержимість

Люсія Жай

США / 2018, 13 хв

Хоча вона й маленька дівчинка, Мег подобається доктор Веббер, у якого ідеальна посмішка стоматолога. Захопившись майже досконалим Джо, вона відчуває себе змушеною здійснити свою мрію. Одначе, мати Мег Ганна не визнає стоматологію, попри її власні зіпсовані нездорові зуби. Тож наївна Мег таємно вирішує взяти справу в свої руки ...

UTKA.jpg

Утка

Ендрю Тодд

Нова Зеландія / 2018, 5 хв

Жило-було сумне маленьке каченя на ім’я Утка. Ця історія про те, як воно отримала все, про що мріяло — і втратило набагато більше.


56560657_526155407914222_935458050460876800_n.jpg

Популярний підхід

Пол Тарраґо

Велика Британія / 2018, 23 хв

Працюй, фільмуй, працюй, фільмуй — цілий день, день у день. Це фільм на перетині home-відео, побутової комедії та експериментальної мильної опери. А ще автобіографії. А ще це четвертий розділ безкінечної трилогії.
У 2003 році я вирішив створити низку робіт поза моїми звичними фільмами, що б стали моєю вигаданою автобіографією. Але ж уся творчість людини є, певною мірою, автобіографічною. Я з'являюсь майже в кожній своїй роботі, а інші герої завжди є тими, ким є насправді. У якусь мить ця межа між нами та всім іншим — реальним життям — стала розпливчастою. Геть нечіткою.
Отже, це нечітка художня вигадка. Підходить для всіх.

A Low-Budget Film.jpg

Низькобюджетний фільм

Пауло Леєрер

Бразилія / 2018, 13 хв

Поєднання комерційного фільму, архівних відеоматеріалів і документального кіно — це спроба вчених з «Бразильського інституту досліджень альтернативної і вторинної важливості» побороти відсутність фінансування, закриття інституту і зберегти їхні надії.


HELSINKI MANSPLAINING MASSACRE Ilja Rautsi.jpg

Менсплейнінґова бійня в Гельсінкі

Ілья Раутсі

Фінляндія / 2018, 15 хв

Це комедійний фільм жахів про відчайдушну боротьбу однієї жінки з купкою чоловіків, які просто хочуть їй все пояснити.

IS YOUR TEEN A HOMOSEXUAL? Tamara Scherbak.jpg

Ваш син-підліток — гомосексуал?

Тамара Щербак

Канада / 2018, 6 хв

Коротка алегорична комедія, яка сатиризує Америку Трампа, використовуючи стиль освітніх фільмів про «гігієну для підлітків» 1950-х років. Джонні зізнається сім'ї, що він гей, але стереотипи і забобони виявляються сильнішими, ніж сімейні зв'язки.