• Кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Short Matters — це проект Європейської Кіноакадемії, який охоплює найрізноманітніші роботи молодих представників кінематографа. Він організований у співпраці з низкою кінофестивалів, які ретельно відбирали стрічки, гідні отримати премію Європейської Кіноакадемії. Цього року гості KISFF мають можливість побачити три блоки насиченої програми, яка пропонує нам ознайомитися з дивовижними історіями, що відбуваються в різних куточках світу.

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.


AQUAPARQUE Ana Moreira.jpg

Аквапарк

Ана Морейра

Португалія / 2018, 16 хв

Покинутий аквапарк. Дівчина і хлопець ховаються від усього світу. Між велетенськими руїнами водних гірок і напівзруйнованими басейнами вони знаходять прихисток, де можуть оплакати свої мрії та сподівання.

THOSE WHO DESIRE Elena López Riera .jpg

Ті, хто жадають

Єлена Лопес Рієра

Швейцарія, Іспанія / 2018, 24 хв

На півдні Іспанії у перегонах різнобарвних голубів переможе не найшвидша пташка, а та, що зможе звабити голубку та найдовше пролетіти поряд із нею.


KONTENER Sebastian Lang.jpeg

Контейнер

Себастьян Ленґ

Німеччина / 2017, 30 хв

Мар'яна й Тава працюють на молокозаводі на Сході Німеччини, але ігнорують одна одну. Коли менеджер заводу вирушає у відрядження, Тава зникає. Наступної ночі Мар'яна прокидається та помічає, що вона не одна.

I+SIGNED+THE+PETITION+Mahdi+Fleifel.jpg

Я підписав петицію

Магді Флейфель

Велика Британція, Німеччина, Швейцарія / 2018, 11 хв

Житель Палестини підписує петицію, його миттєво охоплюють паніка та сумніви. Під час телефонної розмови з другом він аналізує, деконструює та інтерпретує значення вибору та публічної підтримки культурного бойкоту в Ізраїлі.


THE ESCAPE Laëtitia Martinoni.jpeg

Втеча

Летиція Мартіноні

Франція / 2017, 10 хв

Аліса співає, наносить макіяж та збирає своє життя до купи. Вона щаслива. Однак вона у лікарні та щойно пережила операцію. Вона хвора і геть лиса.