• Кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Short Matters — це проект Європейської Кіноакадемії, який охоплює найрізноманітніші роботи молодих представників кінематографа. Він організований у співпраці з низкою кінофестивалів, які ретельно відбирали стрічки, гідні отримати премію Європейської Кіноакадемії. Цього року гості KISFF мають можливість побачити три блоки насиченої програми, яка пропонує нам ознайомитися з дивовижними історіями, що відбуваються в різних куточках світу


1.jpg

Спустити псів

Ману Флейту

Франція, Бельгія / 2017, 20 хв

Анук — покірна дівчина, яка розривається між двома коханими людьми: її чоловіком, привабливим сторожовим псом, і молодшим братом, молодим скаженим цуценям. У ніч, коли хлопцеві виповниться 18, цей витончений трикутник вибухне...

2.jpg

Роки

Сара Фґайєр

Італія, Франція / 2018, 20 хв

«Роки» Анні Ерно оживають: кілька фрагментів, зібраних на берегах нетлінної Сардинії.


3.jpg

Сором

Петр Крумов

Болгарія / 2018, 24 хв

Мачо — бідний хлопець, який пропускає школу, щоб працювати на будівництві. Для нього єдина відрада — це його дівчина Донна. Проте їй соромно, що її мати працює прибиральницею в їхній школі.

WHAT'S+THE+DAMAGE+Heather+Phillipson.jpg

Яка шкода?

Гізер Філліпсон

Велика Британія / 2018, 8 хв

Пропозиція та провокація, відповідь на поточні кризи під егідою білого патріархату, транслювання почуттів і жестів хронічного неспокою, протесту та інакомислення.


5.jpg

Заручниця суспільства

Раті Цителадзе

Грузія, Латвія / 2018, 15 хв

Що означає бути заручницею у власному домі, у власній країні?
Цей фільм — інтимна подорож у світ і думки молодої трансґендерної жінки, яка опинилась на роздоріжжі власних бажань і очікувань її батьків, що ставить під загрозу єдність її сім'ї.