• Кінотеатр «Київ», Синя Зала (map)
  • Велика Васильківська, 19

Short Matters — це проект Європейської Кіноакадемії, який охоплює найрізноманітніші роботи молодих представників кінематографа. Він організований у співпраці з низкою кінофестивалів, які ретельно відбирали стрічки, гідні отримати премію Європейської Кіноакадемії. Цього року гості KISFF мають можливість побачити три блоки насиченої програми, яка пропонує нам ознайомитися з дивовижними історіями, що відбуваються в різних куточках світу.


KAPITALISTIS Pablo Muñoz Gomez.jpg

Капіталісти

Пабло Муньйос Ґомес

Бельгія, Франція / 2017, 15 хв

"Санта — капіталіст. Багатим дітям він приносить іграшки, а бідним — светри", - каже Ніко, 5 років. Зворушлива і смішна історія батька, що намагається побороти нерівність і принести своєму сину справжнє капіталістичне щастя.

BURKINA BRANDENBURG KOMPLEX Ulu Braun.jpeg

Комплекс Буркіна-Бранденбург

Улу Браун

Німеччина / 2018, 19 хв

Безіменне африканське село, населене німцями. Фільм описує явище географічного конструкту, що використовує «наш» медіальний і колективний образ Африки та випробовує його через неточності.


3.jpg

Випуск `97

Павло Остріков

Україна / 2017, 19 хв

Самотнє життя телемайстра Романа порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. Ніхто про неї не чув уже понад двадцять років, ще з часів шкільного випуску. І зараз Роман намагається не втратити її знову...

4.jpg

Мерієм

Ребер Доскі

Нідерланди / 2017, 16 хв

Фільм, знятий під час боїв за сирійське місто Кобане, розповідає історію жінок, які опинилися в нетрях боротьби з ІД. Зі стоїчною наполегливістю, заручившись підтримкою американських авіаносців, ці жінки очолюють боротьбу за власну свободу.


5.jpg

Антилопа гну

Ніколя Кеппенс, Маттіас Фліпс

Бельгія / 2017, 20 хв

Мандрівка до сафарі — мрія багатьох. Лінда й Троєр, подружня пара середнього віку, потрапляють у вкрай реальну та лячну пригоду, віч-на-віч із дикою природою.