• Closer (map)
  • вул. Нижньоюрківська, 31

Свободу кінофільмам! Під час програми Short Rave фільми зі звичних кінозалів перемістяться у Closer, а сам показ перетвориться на міні-вечірку, де музика стане головним героєм стрічки. Ніяких крісел — тільки ти і танцпол: можеш танцювати, сидіти на барі чи лежати прямо на танцполі. Якщо коротко — дозволяємо усе, що не заборонено!

Після перегляду відбудеться сесія Q&A

ПАРТНЕР ПРОЕКТУ:

closer_logo.png
 

Take_me_please.jpg

Візьми мене, будь ласка

Олівер Геді

Угорщина / 2018, 14 хв

Розмірковуючи про кінець своїх стосунків із дівчиною, головний герой намагається адаптуватися до нового життя й неочікуваних подій.

e6251c28-7d5d-496b-89b0-34a0fe991e5e.jpg

Кислотний дощ

Томек Попакуль

Польща / 2019, 26 хв

Східна Європа. Підліток тікає зі свого депресивного рідного міста. Її ентузіазм щодо автостопу зникає, коли вона опиняється на околиці незнайомого міста посеред ночі. На мосту вона зустрічає фігуру, що необачно ходить по огорожі. Так вона зустрічається з Скіні - свого роду нестабільним диваком. Скіні живе в будинку на колесах, який він використовує щоб виконувати свої не дуже легальні доручення. Разом з ним вона вирушає в подорож без кінцевого призначення. Під час поїздки між ними виникає особлива прихильність.


FEST Nikita Diakur.jpg

Фест

Нікіта Дякур

Німеччина / 2018, 3 хв

Маріонетки розважаються на рейві, пригощаються їжею та літають.

I-OCCUPY Lorenzo Lodovichi.jpg

I-Occupy

Лоренсо Лодовічі

Італія / 2018, 3 хв


Розгортається політична маніфестація. В один момент, коктейль Молотова летить у поліцейських. Це зіткнення. Камілла допомагає пораненим серед мітингуючих, залізає в машину швидкої допомоги, перетинає захисний бар'єр і негайно вистрибує з машини на ходу, щоб опинитися перед таємничим палацом.


Octanne Jeron Braxton.jpg

Октан

Джерон Брекстон

США / 2017, 6 хв

Чоловік має перетнути пекло і повернутись назад, щоб отримати бажане.