• Кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

У програмі «The Revolution Will Not Be Televised» ми будемо, наче у шпаринку, спостерігати за життям пересічних афроамериканців з ефектом максимальної присутності та в життя простих, але таких цікавих людей. Все це у часи руху до «great again». Та попри позитивні зміни, слоган руху «Black Power» 60-х та однойменна пісня Gil Scott-Heron 70-х так само актуальна і зараз.

Програма демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами (без українських).


201915469_1_RWD_1380.jpg

Зліт

Барбара Ваґнер, Бенджамін де Борка

Бразилія, США, Канада / 2019, 20 хв

Молоді, обдаровані і чорні! Як акт самовираження, група темношкірої молоді, здебільшого представники першого та другого покоління іммігрантів з Карибського басейну, використовує публічний простір торонтійського метрополітену для агітпропаганди своєї концепції освітянства. Вони поети, репери, співаки та музиканти.

Acadiana_4 (1).jpg

Акадіана

Яннік Нолін, Самуель Матто, Ґійом Фурньє

Канада / 2018, 10 хв

Травень 2017. Коли новий Президент Сполучених Штатів переїздить у Білий дім, у місті Бро Брідж, Луїзіана відбувається міфічний театралізований Фестиваль Раків. Це просто ще один день в Америці.


Skip Day - Still 4.jpg

День прогулів

Патрік Бреснен

США / 2018, 17 хв

Для старших курсів у Пахоке, невеликому, в основному афро-американському індустріальному містечку на озері Окічобі у Флориді, у понеділок після випускного вечора проходить «День прогулів». Десятки студентів, пропускають свої уроки, проїжджаючи 60 миль, щоб відпочити і обміркувати своє майбутнє на вітряних дюнах Атлантичного узбережжя.

image-w1280.jpg

Полювання на кролів

Патрік Бреснен

США / 2017, 12 хв

Кожні вихідні сімнадцятирічний Кріс разом із сім'єю полює на кролів під час збору врожаю цукрового очерету в комплексі Флорида Еверґлейдс.