Viewing entries in
latenight

Типу комедії

Типу комедії

Кінотеатр «Київ», Червона зала (map)

Ну що це за кінофестиваль без комедійної програми? Цього разу ми підготували спеціальну комедійну добірку, що покаже гумор у всій його інтернаціональній багатогранності.
Гумор з усього світу у короткому метрі — це справжня зброя проти серйозності, яку наші кіноматографісти націлюють на екрани кінотеатру «Київ».

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Після перегляду відбудеться сесія Q&A


To plant a flag Bobbie Peers.jpg

Встановити прапор

Боббі Пеерс

Норвегія, Ісландія / 2018, 15 хв

Готуючись до висадки на Місяць у 1969 році, NASA відправило команду астронавтів до місячних ландшафтів Ісландії. Їхня високотехнічна тренувальна місія невдовзі відкриє для себе перешкоди, які чекають будь-кого при зустрічі із ісландським фермером-вівчарем.

Deportation Arjun Talwar, Sandro Wysocki.png

Депортація

Аржун Талвар, Сандро Висоцьки

Польща / 2018, 21 хв

Ставши свідком «вдалої» депортації друга, Халім намагається скоїти правопорушення, щоб його відправили додому. Але він не розраховував зустріти чарівну слов'янську поліціянтку...


WILD LOVE Maryka Laudet.png

Дике кохання

Маріка Лоде

Франція / 2018, 5

Під час романтичної подорожі Алан і Беверлі скоюють фатальну помилку. За цей злочин їх має бути покарано.

THE TRAFFIC SEPARATING DEVICE Johan Palmgren.jpg

ДОРОЖНИЙ РОЗДІЛЮВАЧ

Йоган Палмґрен

Швеція / 2018, 15 хв

З метою покращення поганої доступності автобусів до станції Слюссен, міська рада, за рекомендацією муніципальної ради, встановлює на дорогах так звані «пастки для автобусів». Спровокований цим хаос дає розквіт справжній трагікомічній соціальній сатирі, якої ніхто не очікував.


Vihta François Bierry.jpg

Віник

Франсуа Б'єррі

Франція / 2017, 22 хв

Серж і четверо його колег працюють у маленькій компанії, яка була нещодавно створена великою корпорацією. У якості привітального подарунка новий роботодавець запрошує їх провести день релаксації у спа.

 
Анімаційне божевілля

Анімаційне божевілля

кінотеатр «Київ», Червона зала (map)

Не шукайте логіки у побаченому — неофіційне гасло нашої програми Animation Madness. Це мультфільми, які перезавантажують свідомість та відкривають нові горизонти розуміння анімаційного кіно.

Але досить слів — справжнє божевілля неможливо описати, його можна тільки побачити та пережити. І як показує досвід, найкраще це робити у дружній компанії таких же божевільних однодумців на KISFF.

Після перегляду відбудеться сесія Q&A


This Magnificent Cake! Marc James Roels & Emma De Swaef.jpg

Цей лакомий пиріг!

Марк Джеймс Рулс, Емма де Сваф

Бельгія / 2018, 44 хв

Події фільму розгортаються у колоніальній Африці кінця 19-го століття. П'ять історій присвячено п'яти героям: королю Бельгії, пігмею, який працює в розкішному готелі, бізнесмену-невдасі, який вирушив в експедицію, тягоноші, який ледь не втратив життя, і молодому солдатові-дезертиру.

Nata-Metlukh-pura-vida.jpg

Pura Vida

Ната Метлух

Естонія / 2018, 9 хв

Четверо друзів вирушають у тропіки, де все йде не за планом.


Take_me_please.jpg
Deep_Love-8.jpg

Візьми мене, будь ласка

Олівер Геді

Угорщина / 2018, 14 хв

Розмірковуючи про кінець своїх стосунків із дівчиною, головний герой намагається адаптуватися до нового життя й неочікуваних подій.

Кохання

Микита Лиськов

Україна / 2019, 13 хв

В Україні нарешті трапилося кохання.


under-the-rib-cage.png

Під ребрами

Брону Тондор

Франція / 2018, 13 хв

П'єро має рану, що ніколи не загоїться.
Це історія про хлопця, який от-от помре... напевно.

 

Short Attack

Short Attack

Кінотеатр «Київ», Синя зала (map)

Візьміть морквину, бажано токсичну. Наріжте її соломинкою та згодуйте качці. Тій, що товаришує з кішкою. Запросіть науковців із бразильського дослідницького центру, щоб ті стежили за поживною цінністю нашої майбутньої вечері. Додайте в киплячу воду соціальний тиск, гендерні стереотипи та волосину з голови підлітка, який усвідомив свою гомосексуальність.

Виварюйте на повільному вогні та не забудьте після вечері скористатися зубною ниткою, між зубами могло щось застрягти. *Під час приготування цієї кінострави жодна тварина не постраждала.


obsession.jpg

Одержимість

Люсія Жай

США / 2018, 13 хв

Хоча вона й маленька дівчинка, Мег подобається доктор Веббер, у якого ідеальна посмішка стоматолога. Захопившись майже досконалим Джо, вона відчуває себе змушеною здійснити свою мрію. Одначе, мати Мег Ганна не визнає стоматологію, попри її власні зіпсовані нездорові зуби. Тож наївна Мег таємно вирішує взяти справу в свої руки ...

UTKA.jpg

Утка

Ендрю Тодд

Нова Зеландія / 2018, 5 хв

Жило-було сумне маленьке каченя на ім’я Утка. Ця історія про те, як воно отримала все, про що мріяло — і втратило набагато більше.


56560657_526155407914222_935458050460876800_n.jpg

Популярний підхід

Пол Тарраґо

Велика Британія / 2018, 23 хв

Працюй, фільмуй, працюй, фільмуй — цілий день, день у день. Це фільм на перетині home-відео, побутової комедії та експериментальної мильної опери. А ще автобіографії. А ще це четвертий розділ безкінечної трилогії.
У 2003 році я вирішив створити низку робіт поза моїми звичними фільмами, що б стали моєю вигаданою автобіографією. Але ж уся творчість людини є, певною мірою, автобіографічною. Я з'являюсь майже в кожній своїй роботі, а інші герої завжди є тими, ким є насправді. У якусь мить ця межа між нами та всім іншим — реальним життям — стала розпливчастою. Геть нечіткою.
Отже, це нечітка художня вигадка. Підходить для всіх.

A Low-Budget Film.jpg

Низькобюджетний фільм

Пауло Леєрер

Бразилія / 2018, 13 хв

Поєднання комерційного фільму, архівних відеоматеріалів і документального кіно — це спроба вчених з «Бразильського інституту досліджень альтернативної і вторинної важливості» побороти відсутність фінансування, закриття інституту і зберегти їхні надії.


HELSINKI MANSPLAINING MASSACRE Ilja Rautsi.jpg

Менсплейнінґова бійня в Гельсінкі

Ілья Раутсі

Фінляндія / 2018, 15 хв

Це комедійний фільм жахів про відчайдушну боротьбу однієї жінки з купкою чоловіків, які просто хочуть їй все пояснити.

IS YOUR TEEN A HOMOSEXUAL? Tamara Scherbak.jpg

Ваш син-підліток — гомосексуал?

Тамара Щербак

Канада / 2018, 6 хв

Коротка алегорична комедія, яка сатиризує Америку Трампа, використовуючи стиль освітніх фільмів про «гігієну для підлітків» 1950-х років. Джонні зізнається сім'ї, що він гей, але стереотипи і забобони виявляються сильнішими, ніж сімейні зв'язки.

Midnight Sexy Shorts

Midnight Sexy Shorts

Кінотеатр «Київ», Синя зала (map)

Тема сексуальності вже давно перестала бути чимось приватним. Говорити про секс цікаво, а у програмі Midnight Sexy Short ми покажемо, що робити це можна у будь-який формі. Приготуйтеся зазирнути у найвіддаленіші куточки вашої свідомості, де ховається природа вашого розуміння сексуальності. Мова тіла, неприхована правда про людські фантазії та чуттєвість, що переходить у справжній екстаз.

Жодних табу та заборонених тем — це той випадок, коли роздуми про етику та мораль варто залишити за дверима кінозали.


Simbiosis-Carnal12.jpg

Плотський симбіоз

Росіо Альварес

Бельгія / 2017, 10 хв

Поетична мандрівка історією жадоби й сексуальності, у якій жіноче задоволення, яке тривалий час перебувало під гнітом, займає своє законне місце.

Lovebox.jpg

LOVEBOX

Іван Турковіц Крньяк

Хорватія / 2018, 15 хв

Літній день у Загребі. Тут спекотно й нудно. Міро самотньо. Андреа потребує любові. Ці двоє не знайомі, але користуються однаковим додатком для побачень. Може, це буде їх щасливий день?


cyclists_still_image_05.jpg

Велосипедисти

Велько Попович

Хорватія / 2018, 7 хв

Сезон велоспорту наближається до завершення. Під час фінальних перегонів двоє велосипедистів-лідерів змагаються не лише за Головний приз; на кону прихильність дами та здійснення їх еротичних фантазій. Тим часом маленьке портове містечко готується до прибуття величезного лайнера та його бравого капітана.

Orgy-bigb.jpg

Оргія

Сем Берон

Велика Британія / 2018, 15 хв

Романтична комедія про чоловіка з розбитим серцем, який іде на свою першу оргію.


saras_intime_betroelser.jpg

Інтимне зізнання Сари

Емілі Блічфельдт

Норвегія / 2018, 22 хв

Після довгих років, сповнених страху бути завеликою, Сара, пишна дівчина, на зріст 181 см, починає досліджувати власну жіночність за допомогою своєї вагіни, що розмовляє.

morning-dew.jpg

Ранкова роса

Жюлі Коллі

Франція / 2018, 9 хв

Вона виросла за одну ніч, ця дивна шишка посеред обличчя Нані. Нані біжить до парку і зустрічає Алует, чия спідниця загадково колихається. Між цими двома підлітками спалахує симпатія.


Hot Dog Alma Buddecke, Marleen Valin.jpg

Хот-доґ

Альма Буддеке, Марлін Валін

Німеччина / 2019, 8 хв

Ханну та її вагіну пов‘язують нестійкі стосунки, однієї хвилини все добре, а наступної — нестерпно. Дівчина аналізує те, як з роками відбувалися ці зміни. Як от коли вона виявила, що контролер до PlayStation може вібрувати.