РЕГЛАМЕНТ

 

Метою Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (далі — Фестиваль) є презентація широкої панорами короткометражних фільмів з усього світу, створених як професійними режисерами, так і студентами кіношкіл, а також розвиток платформи для презентації українського кіно та спілкування й обміну досвідом між українськими та іноземними кінематографістами.

Ми запрошуємо до участі короткометражні фільми тривалістю до 30 хвилин, що були завершені після 1 cічня 2019 року та належать до наступних жанрів: ігровий, документальний, анімаційний або експериментальний.

 

ПОДАТИ ФІЛЬМ НА ФЕСТИВАЛЬ

Щоб подати свій фільм, будь ласка, заповніть онлайн-заявку на FilmfreeWay.

Кожен фільм, мова якого не є українською, англійською або російською, повинен мати субтитри англійською мовою при подачі фільму на селекцію. У випадку відбору фільму до одної з офіційних програм Фестивалю, потрібно буде надати діалогові листи українською або англійською незалежно від мови фільму.

Фільми можуть бути подані режисером, продюсером, дистриб'ютором або офіційним представником. Особа, що подає фільм на розгляд (селекцію), несе відповідальність за дотримання з боку фільму авторських/суміжних прав і бере на себе відповідальніть та повноваження вести подальші переговори з Фестивалем.

 

Дедлайни (крайні дати подачі фільмів до розгляду):

31 січня — звичайний дедлайн

28 лютого — пізній дедлайн

 

ВІДБІРКОВИЙ ПРОЦЕС ТА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ

До участі у Фестивалі буде відібрано обмежену кількість фільмів. До програми увійдуть фільми, відібрані спеціалізованою селекційною комісією Фестивалю. Автори обраних фільмів будуть повідомлені про результати до 15 березня. У разі відбору фільму до однієї з офіційних програм, автори повинні надіслати на електрону пошту або фізичну адресу Фестивалю копію дозволу на показ фільму Фестивалем (screening agreement), кадри з фільму у поліграфічній якості (stills), діалогові листи (субтитри, діалогові листи з таймкодами), фотографію режисера та проекційну копію фільму згідно технічних вимог фестивалю (без вшитих субтитрів) для показу на Фестивалі.

Відібрані фільми будуть показані у Києві під час Фестивалю не більше 2-ох разів. Найкращі роботи будуть включені до програми вибраних робіт для показу в турі містами України (Best of KISFF). До програми автоматично включаються переможці фестивалю. В іншому випадку про включення вашої роботи до програми вибраних робіт вам буде повідомлено окремо. Ініціатива покликана ознайомити жителів інших міст України, де кінофестивальний рух та дистрибуції короткого метру не розвинуті, з актуальним коротким метром.

 Фестиваль не має можливості сплачувати внесок за демонстрацію фільму (screening fee).

Режисери всіх фільмів, відібраних до офіційних програм Фестивалю (як конкурсних, так і позаконкурсних), будуть запрошені у Київ із забезпеченням проживання на час проведення Фестивалю, з покриттям трансферу до/з аеропорту. За можливості Фестиваль буде обговорювати з кожним кінематографістом інші потенційні можливості підтримки в індивідуальному порядку.

 

НАГОРОДИ

Програма Фестивалю складається з міжнародної конкурсної програми, національної конкурсної програми, позаконкурсних та спеціальних показів, майстер-класів та зустрічей з режисерами, а також спеціальних подій. Окрім офіційної фестивальної селекції, будуть також показані програми партнерських організацій — фестивалів, кіношкіл, архівів, культурних інституції.

Переможців міжнародної конкурсної програми та національного конкурсу визначає кваліфіковане міжнародне та національне журі відповідно, що складається мінімум з 3-х провідних міжнародних кінопрофесіоналів, а автори фільмів отримають нагороди з призового фонду фестивалю.

Три головні нагороди будуть вручені фільмам-переможцям у таких номінаціях: “Кращий фільм”, “Краща режисура”, “Приз глядацьких симпатій”. За членами журі також зберігається право надати 2 або більше “Особливих відзнак журі”.

Заповнення та надсилання заявки автоматично підтверджує згоду авторів фільму з правилами участі, зазначеними в даному положенні.