РЕГЛАМЕНТ ПРОГРАМИ

До участі в програмі запрошуються всі охочі, включно з представниками минулорічної сесії, чиї проекти перейшли на наступний рівень виробництва. З-поміж надісланих заявок буде обрано 10 найбільш цікавих, на думку оргкомітету, які отримають можливість взяти участь у консультаціях. 

Презентація проекту проходить у довільній формі та повинна тривати не більше 10 хвилин. У презентації можуть брати участь продюсер і режисер проекту.

 

Аби проект був відібраний, він має відповідати таким критеріям:

1. Бути проектом короткометражного художнього, документального або анімаційного фільму, який знаходиться на стадії розробки.

2. Мати потенціал для української та міжнародної дистрибуції.

3. На момент подачі заявки проект повинен мати режисера.

4. Відповідати параметрам, які необхідні для отримання посвідчення національного фільму.

 

Перелік необхідних документів:

1. Заповнена реєстраційна форма (завантажте за посиланням).

2. Синопсис проекту (не більше 1 стор).

3. Сценарій (якщо є).

4. Режисерське бачення (1 стор).

5. Фінансовий план (якщо є).

Всі документи мають бути надіслані одним електронним листом на адресу zlata@435films.com.ua

 

Дедлайн подачі: 12 квітня 

 

При відборі будуть враховані новизна, оригінальність й актуальність теми, а також минулі напрацювання аплікантів. Наявність візуальних матеріалів до проекту - трейлер, кастинг, відзняті епізоди - буде додатковою перевагою.

До 15 квітня оргкомітет програми розгляне заявки та відбере 10 учасників для презентації проектів на пітчингу. Обраним учасникам буде повідомлено про це на електронну пошту до 16 квітня. Вони пройдуть експрес-навчання, під час якого отримають нові знання з таких галузей кінематографу: розробка сценарію, формування творчої команди, бюджетування, продакшн, пост-продакшн, фестивальна дистрибуція.

21 квітня відбудеться фінальна консультаційна сесія для учасників. Місце буде повідомлено згодом.