Кіношкола Short Film School вже стала традицією кінофестивалю #KISFF, яка щороку проходить спільно з Kyiv Academy of Media Arts. У програмі – лекції, майстер-класи, кейс-стаді й ретроспективи від іноземних професіоналів та українських спеціалістів міжнародного рівня, які здобували освіту в кращих кіновишах світу. Вони мають відзнаки і прихильність культових одиниць індустрії та досвід у різних сферах кіновиробництва.

Під фокусом Short Film School на #KISFF2017 – кіноосвіта й фестивальна дистрибуція, сценарна майстерність і міжнародна копродукція. Слухачі Кіношколи зможуть "з перших вуст" пізнати секрет успіху угорської анімації та випити каву з кінокритиком, а також дізнаються умови вступу до найкращих кіношкіл Європи. 

У рамках Кіношколи #KISFF також щороку відбувається Short Doctoring – освітня програма, мета якої – допомогти українським режисерам якнайкраще реалізувати свої ідеї та проекти, що перебувають на стадії розробки, шляхом консультацій від провідних експертів.

Short Film School триватиме з 19 до 22 квітня. Усі події програми безкоштовні за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

 

Координатор #KISFFPRO:

Богдан Алтиннік

shortfilmschool@kisff.org