SHORT DOCTORING

 

SHORT DOCTORING – освітня програма, націлена на допомогу у створенні цілісного проекту короткометражного фільму в реаліях сучасного кіновиробництва в Україні. Мета програми – допомогти українським режисерам якнайкраще реалізувати свої ідеї та проекти, що перебувають на стадії розробки, шляхом консультацій від провідних експертів. Консультації надаватимуть за кількома напрямками: написання сценарію, моделі продюсування, пошук фінансування за кордоном, виробництво, дистрибуція.

 

Програма ініційована компанією «435 Films» у рамках секції «KISFF PRO» Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2016.

 

SHORT DOCTORING буде цікавим та корисним як для професійних режисерів, які прагнуть вдосконалюватись, так і для тих, хто лише починає свій творчий шлях. Програма включає в себе консультації із лідерами кіногалузі, які нададуть учасникам чіткі неупереджені рекомендації стосовно кожного етапу роботи над їх проектом. Відомі професіонали особисто поділяться багаторічним досвідом та нададуть рекомендації, які дозволять підвищити шанси на реалізацію проекту в умовах українського ринку.

Експерти SHORT DOCTORING 2016 будуть оголошені найближчим часом.

ЗАПРОШЕНІ ЕКСПЕРТИ SHORT DOCTORING 2016


Як це було: SHORT DOCTORING 2015


ПАРТНЕРИ НАПРЯМКУ