SHORT DOCTORING

 

SHORT DOCTORING – професійно-освітня програма, спрямована на створення цілісного проекту короткометражного фільму в реаліях сучасного кіновиробництва в Україні. Мета програми – допомогти українським режисерам якнайкраще реалізувати свої ідеї та проекти, що перебувають на стадії розробки, шляхом консультацій від провідних експертів галузі. Консультації надаватимуть за кількома напрямками: написання сценарію, моделі продюсування, пошук фінансування закордоном та в Україні, виробництво, дистрибуція.

Програма ініційована компанією «435 FILMS» (продюсерка Анна Паленчук) та KISFF у 2015 році в рамках секції «KISFF PRO». За ці роки учасниками програми стали близько 20 стрічок, а експертами виступили ключові гравці ринку кіно та представники державних інституцій: Пилип Іллєнко, Олег Кохан, Світлана Зінов’єва, Віктор Приходько, Олена Фетісова, Денис Іванов, Артем Приходько, Ганна Качко, Юлія Синькевич, Максим Асадчий.

SHORT DOCTORING буде цікавим і корисним як для професійних режисерів, які прагнуть вдосконалюватись, так і для тих, хто лише починає свій творчий шлях. Програма полягає у проведенні one-to-one консультацій з досвідченими експертами, які, виходячи з проекту фільму, нададуть учасникам чіткі неупереджені рекомендації щодо кожного етапу роботи. Провідні професіонали особисто поділяться своїм багаторічним досвідом, що дозволить підвищити шанси на реалізацію проекту в умовах українського кіноринку.

Експерти SHORT DOCTORING 2017 будуть оголошені найближчим часом.

На українському кіноринку немає браку ідей, але повсякчас талановита молодь стикається з перешкодами у їх реалізації. Українське кіно зараз переживає епоху відродження, але не зважаючи на позитивні зміни, проблем у галузі, а особливо у молодих кінематографістів, залишається вдосталь. Ми прагнемо показати молоді шляхи пошуку партнерів і фінансування, розказати як мінімізувати витрати у кіновиробництві та які помилки не допускати
— Анна Паленчук, продюсерка «435 FILMS»


Як це було: SHORT DOCTORING 2016

ЕКСПЕРТИ "SHORT DOCTORING 2016"


ПАРТНЕРИ НАПРЯМКУ