Разом з Посольством Австралії в Україні ми продовжуємо покази короткого метру з найбільш екзотичних та сонячних країн світу — Summer Shorts: Australia!

Перший показ і одразу цілий континент! Серед фільмів — номінований на Оскар «Одинадцята година» про пацієнта психотерапевта, який вірить, що лікар саме він та вони проводять двосторонню сесію терапії. «Дикі танці» Біни Б про те, як виступ Руслани вплинув на двох австралійських підлітків, «Продавець ножів» з останнього Венеціанського кінофестивалю та інші лауреати та переможці кінофестивалів Каннах, Дрездені, Штутгарті, Клермон-Феррані та багатьох інших.

22 червня — прем’єра у Кінотеатр «Київ»;
23-24 червня — покази у залі «Сінематика», Кінотеатр «Київ»;


LOCKER ROOM 1.jpg

Роздягальня

Ґрета Неш

Австралія / 2017, 14 хв

Дівчина-підліток знаходить секретний чат її шкільних друзів, який ставить під питання їхню дружбу.

WILD DANCES.png

Дикі Танці

Бина Боттачар'я

Австралія / 2017, 14 хв

Перемога Руслани на Євробаченні-2004 стає спусковим гачком цілої низки подій на іншому кінці світу. Життя сором'язливого австралійця, який приховує свою гомосексуальність, та енергійної дівчини з української діаспори зміняться назважди, коли їх об'єднає ця феєрична мить свободи та тріумфу.

993b.jpg

З поверненням, Аллене

Ендрю Каванаг

Австралія / 2016, 11 хв

Група солдатів повертається додому в світ, який їх більше не пізнає.

rododendron-01.jpg

Рододендрон

Льюїс Атті

Австралія / 2013, 10 хв

Рано вранці чоловік середніх років переборює свою несамовиту лють і протистоїть галасливим сусідам. “Рододендрон” — це фільм про гнів й оглушливу тишу, яка слідує за шумом.

lostpropertyoffice1-1024x576.jpg

Бюро знахідок

Деніел Аґдеґ

Австралія / 2017, 10 хв

Ед уважний та діловитий хранитель транзитного Бюро Знахідок у великому місті. Багато в чому він загубився так само, як і речі, за якими йому наказано приглядати. На самоті, у підвалі бюро, компанію йому складають крихітний іграшковий робот та старий грамофон, які він знайшов на залізничній станції та з любов'ю полагодив.

the-knife-salesman.jpg

Продавець ножів

Майкл Леонард, Джеймі Гелмер

Австралія / 2017, 11 хв

Зажурена домогосподарка запрошує продавця ножів у свій дім. Напруга зростає, коли він береться загострювати її тупі леза.

CQ27SP7_1000x316_0001_Eleven.jpg

Одинадцята година

Дерін Сіл

Австралія / 2017, 13 хв

Пацієнт психіатра, який страждає на галюцинації, вірить, що насправді лікар — саме він. Вони обидва намагаються провести один одному сеанс психотерапії, який виходить з-під контролю.