20 квітня

18:00

КІНОПАНОРАМА

Моя донька Джейн. Єдина дитина. Дженні – типовий тінейджер. Дратівлива, невпевнена, закомплексована. Я б хотів сказати їй, що все мине…. Але я не хочу їй брехати.
— Лестер Бьорнем

Rainbow Party.jpeg

Райдужна вечірка
Ева Сіґурдардоттір
Великобританія, Ісландія / 2015, 16 хв

Це історія про понівечену цноту 14-річної аутсайдерки Софії, якій випадає нагода влитися до "еліти" школи. Проте задля цього вона має піти на серйозні жертви. Хто казав, що дівчатка-підлітки чисті та безневинні?

Метрополіс
Х'юго Харіш
Франція / 2015, 25 хв

Сиріл - 16-річний фан стилю тектонік. Заручившись підтримкою своєї кращої подруги Жюстін, він сподівається зняти відео, яке докаже, що він - найкращий танцівник електро.


Мушкі
Аліза Чановітц
Ізраїль / 2015, 13 хв

Мушкі і Сарі - дві сусідки, які щойно імігрували в Ізраїль, віруючі і найкращі подруги. Коли Мушкі зіштовхується із вкрай незручною проблемою зі здоров'ям, їй доводиться розповісти Сарі про своє подвійне життя, і це стає випробуванням для їхньої незвичної дружби.

Зірка
Емілі Маннерінг
Канада / 2015, 15 хв

Стрічка показує шлях двох братів Тіто та Джея, які живуть у північному районі Монреаля. Зображуючи їхнє щоденне життя, з його складністю та боязкістю, "Зірка" піднімає важливі для підлітків теми - ідентичності та дружби.


command01.jpg

Command Action
Хуан Пауло Міранда Марія
Бразилія / 2015, 14 хв

Хлопець купує овочі для родини на вуличному ринку, аж раптом щось стає на його шляху.