Володар головного призу міжнародного конкурсу, фільм "Вавилон", режисер Кіт Деліджеро (Філіпіни),  приз за кращу режисуру отримав японець Кей Чікоро за картину "Підпис",  "Тремтіння", режисер Давид Бодзак, який отримав спеціальний приз, а також стрічка "Стокове відео", режисера Дункана Кавлза, що стала фаворитом глядацького голосування.

Найкращою стрічкою українського конкурсу став фільм "Післясмак", режисер Юрія Катинського. Він також був відзначений глядачами фестивалю, та отримав приз глядацьких симпатій. 

Хронометраж: 80 хв.

Вікові обмеження: 16+

Трейлер міжнародного конкурсу KISFF 2018

babylon.jpg

Вавилон

Кіт Деліджеро

Філіппіни / 2017, 20 хв

У часи, коли людина ще не винайшла мобільний телефон, постмодерні богині Еринії приходять у баранґай Вавилонія, щоб убити місцевого диктатора. Непросте завдання, яке вимагає додаткових жертв. Дивні речі кояться в цьому віддаленому краї.

Офіційна селекція Berlinale Shorts 2018;

Grand Prix KISFF.


signature (1).jpg

Підпис

Кей Чікоро

Японія / 2017, 13 хв

Невинний юнак із Китаю тривожно згадує "свою надію" у галасливому натовпі в токійському районі Сібуя. Попереду на нього чекає те, що може навіки змінити його долю.

Офіційна селекція Locarno FF, Toronto FF, Leeds FF.

Brief Grand Prix на Encounters SFF.

Приз за кращу режисуру KISFF.

 


DRZENIA.png

Тремтіння

Давид Бодзак

Польща / 2018, 22 хв

Уяви себе в темному, тихому, безлюдному лісі. Ти не знаєш, чому опинився тут. Раптом лунає стогін. Ти не хочеш залишатися тут. Тобі лячно. Ти бачиш вовка. Одного, двох, трьох. Вони підходять ближче, оточують тебе. Що ти зробиш?

Grand Prix  на Clermont-Ferrand ISFF.

Спеціальна відзнака журі KISFF.


Taking Stock.jpg

Стокове відео

Дункан Кавлз

Велика Британія / 2017, 5 хв

 

Використавши свої провальні спроби відзняти гарний стоковий відеоматеріал, режисер демонструє абсурдну, земну й кумедну сторону життя безробітного фрілансера.

Офіційна селекція Vienna Shorts, Encounters, Brussels, Glasgow, Dresden SFF.

Приз глядацьких симпатій. 


aftertaste.jpg

Післясмак

Юра Катинський

Україна / 2017, 19 хв

 

Хлопець повертається в маленьке місто, де зустрічається зі старими друзями. Врешті вони стибають у машину до п’яного незнайомця та їдуть до нього на каву. Не факт, що їм сподобаються наміри чоловіка, та спробувати варто, оскільки випадає можливість познайомитися з тими, з ким уже знайомі, випадає можливість познайомитися із собою.

Кращий фільм та приз глядацьких симпатій Національного конкурсу.