24 КВІТНЯ

16:00

КІНОПАНОРАМА

Останній відвідувач
Олександр Шкрабак
Україна / 2015 / 21 хв

Головний герой працює барменом в барі, двері якого не зачиняються до останнього відвідувача. Щоб заробити гроші на лікування своєї маленької доньки він вимушений кожну ніч вислуховувати і терпіти різних не дуже тверезих людей

Мішень
Роман Попадько
Україна/2016/13 хв

Це історія молодого хлопця. Він ховається у селі, щоб уникнути війни у своїй країні. Він не терпить асильства і не хоче ставати мішенню для людей, яких не знає. Та раптом йому трапляється інший погляд на війну. Вирішити потрібно швидко.

Карусель
Нікон Романченко
Україна / 2015 / 15 хв

Молода пара хоче поїхати з країни. Батьки дівчини давно розлучені. Вони проти її стосунків з молодим чоловіком. За хлопцем слідкують. Незважаючи ні на що, дівчина намагається знайти вихід із ситуації.

Білі слони
Яна Антонець
Україна / 2015 / 15 хв

Екранізація оповідання Гемінґвея «Білі слони». Дія розгортається на забутому богом старовинному вокзалі, посеред мальовничих українських гір. Ми стаємо свідками найскладнішої розмови в житті чоловіка та жінки, які намагаються виправдати одне перед одним складне рішення, щоб зберегти стосунки.

Футляр
Андрій Лагутін
Україна/2016/ 3 хв

Чи завжди стрілець той хто з рушницею?

Чекаючи Маргариту
Святослав Костюк
Україна / 2016 рік, 10:30 хв

Друзі намагаються робити якісне кіно... Після пропозиції знімати рекламу виникає суперечка. Хтось не хоче зраджувати своїм принципам і творчим амбіціям, іншим потрібні гроші.