Партнер

19хв, 2015, Франція  
Антуан Жоржіні  

Сьогодні у Тоні прослуховування у театральній школі. Але його найкращий друг і театральний напарник Стівен не прийшов. Після невдалих спроб знайти іншого партнера Тоні здається і вирішує більше ніколи не говорити зі зрадником.

Grand Prix KISFF2016 / Audience award winner

Хотару

21хв, 2015, Франція  
Вільям Лабурі 

Вони сказали мені: "У тебе є дар, Марто. Але тут унизу твій дар безкорисний. Ми покажемо тобі прекрасні речі. У тебе залишиться більше спогадів, ніж у інших. А потім ти спатимеш. Ти не прокинешся. Але в тебе будуть найцінніші спогади Землі."

Best Director Award

Тематичний парк

5хв, 2015, Фінляндія  
Рісто-Пекка Блом

Ви дізнаєтесь, що таке власність. Ви нікому не винні. У вас усе буде. Це iсторія про повітряну кульку у торговому центрі.

Jury Special Mention

Фройд та друзі

23хв, 2015, Португалія 
Габріель Абрантес

За допомогою найосвіченіших нейробіологів Хернер Верцог здійснює подорож у мозок митців та режисерів з усього світу і документує їхні мрії. У Лісабоні його жертвою стане молодий режисер Габріель Абрантес.

Jury Special Mention

Ost_vidviduvach_4.jpg

Останній відвідувач

21хв, 2015, Україна
Олександр Шкрабак

Головний герой працює барменом в барі, двері якого не зачиняються до останнього відвідувача. Щоб заробити гроші на лікування своєї маленької доньки він вимушений кожну ніч вислуховувати і терпіти різних не дуже тверезих людей

Переможець Національного Конкурсу