kisff_site_programs_05.png
kisff_site_programs_02.png
kisff_site_programs_155.png

У центрі уваги на KISFF персональні ретроспективи першої жінки-режисерки в історії кіно, француженки Аліс Ґі-Блаше, та сучасний французький режисер Вільям Лабурі, який присвятив себе короткому метру. Вільям лауреат міжнародного конкурсу KISFF з фільмом «Хотару».

 
kisff_site_programs_03.png

Переможці провідних кінофестивалів світу у програмі «Фестивальні хіти».

kisff_site_programs_12.png

Через культурну дистанцію, що розділяє світ на дві умовні частини, творчість режисерів й режисерок з країн Східної й Південносхідної Азії певний час залишалась недостатньо репрезентованою на світових, і зокрема європейських, кінофестивалях.

У новій секції під назвою «Азіатика» ми пропонуємо кіно цього регіону нарешті вийти на авансцену.

kisff_site_programs_10.png

Часом ми всі розмірковуємо про те, як місця, де ми живемо й працюємо, визначають нас і наші ідентичності. Часом доводиться боротися за ці місця, й те, що є в них близьким, рідним. У фільмах цих програм автор_ки шукають рідні місця, досліджують виклики трудової міграції, окреслюють можливості боротьби за місто й право на нього.

kisff_site_programs_09.png

Від фестивалю до фестивалю ми регулярно відкривали для себе нові імена та раділи з успіхів українського кіно. Спеціально до 10. KISFF ми підготували дві програми, у яких згадуємо історію розвитку короткого метру в Україні за останні 10 років.

kisff_site_programs_344.png
kisff_site_programs_07.png