• Червона зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Порнографія чи Інтимність? Оберете трохи згодом, адже це назви фільмів.

Скучили за зимою? Впевнені, що ні, та якщо у вас була така ж «гаряча зима» з сантехніком, вченим та бодібілдером, як у фільмі «Гаряча Зима: фільм Діка П'єра», ви б хотіли, щоб вона не закінчувалася ніколи! Тим паче після перегляду стрічки «Секс на гірськолижному курорті»!

«Жадоба Івана» чи «Смак кохання»? Дізнаємося після перегляду! Нагадуємо, що це не добірка порнографічних фільмів, а чудові короткометражні фільми, присвячені сексу, гумору та філософії!

 
Scopique_screenshot1.jpg

Скопофіл

Алекса-Жанн Дюбе

Канада / 2017, 7 хв

 

Цей фільм - триптих еротичних арт-відео, знятих дроном, який занурює нас в інтимні стосунки двох людей. Скопофіл - це унікальна вуайєристична картина, доповнена музикою та реальним досвідом вивчення сексуальності.

TasteOfLove_Still_4.jpg

СМАК КОХАННЯ

Пол Шефлер

США / 2017, 4 хв

 

Яке на смак кохання? Воно солодке, кисле, гірке чи, може, солоне? Дівчина вирушає в подорож ароматами й смаками, у якій збудження її рецепторів досягає апогею. Прислухаючись до всіх п'яти органів чуття, вона досліджує різні форми кохання. "Розмаїття кохання - розмаїття смаків."

Ivans-Need_Still_04.jpg
img-Pornography-300dpi-4.jpg

Жадоба Івана

Вероніка Л. Монтаньйо

Швейцарія / 2015, 6 хв

 

Іван на сьомому небі від щастя. Він працює у пекарні, де без упину місить м'яке й податливе тісто. Зовсім скоро він робитиме це з огрядними жіночими грудьми. Його голод не знає міри, Вона полонила його тіло й душу.

Порнографія

Ерік Ледюн

Франція / 2016, 24 хв

 

Що таке порнографія? Чому демонстрація статевого акту вважається аморальнішою, ніж убивство? Що є грішним, непристойним? Чи необхідно обмежувати свободу висловлення? "Порнографія" - це заклик до боротьби за свободу волі та висловлення, який комусь може здатися неприйнятним...

Фільм також можна подивитися тут.

Intimité.jpg

Інтимність

Елоді Дерманж

Швейцарія / 2017, 5 хв

 

Жінка приймає душ, одягається, наносить макіяж, оголює душу. Вона розповідає про власні страхи, комплекси та спроби прийняти, полюбити себе. Вона не любить ані своє тіло, ані своє обличчя. Та одного дня вона позує для свого друга-фотографа. Це дає їй шанс побачити власну красу.

hot-winter-a-film-by-dick-pierre-1.jpg

Гаряча Зима: фільм Діка П'єра

Джек Генрі Роббінс

США / 2017, 18 хв

 

Доктор Менлі, провідний кліматолог та чемпіон з бодібілдинґу, досліджує природу глобального потепління.

Screen+Shot+2016-10-23+at+10.51.16+PM.png

Секс на гірськолижному курорті

Хейккі Агола

Фінляндія / 2017, 3 хв

 

Коли надворі холодно, на гірськолижному курорті стає гаряче.

У променях ретро

Алекс Морсанутто

США / 2016, 14 хв

 

Томмі Ешбі, сором'язливий випускник старшої школи, наважується вийти за межі зони комфорту та навчитися танцювати диско.