Фестивальні Хіти. Блок 1

Фестивальні Хіти. Блок 1

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

A Gentle Night_Still 1.jpg

Ніжна ніч

Чью Ян

Китай / 2017, 15 хв

 

Китайське місто N. Мати зниклої дівчинки відмовляється бути ніжною цієї теплої ночі.

wicked-girl.png

ЛИХА ДІВЧИНКА

Айче Картал

Франція / 2017, 8 хв

 

С. восьмирічна туркеня з розвиненою уявою. Вона любить природу та тварин. У лікарняній палаті вона згадує чудесні дні в селі її дідуся й бабусі, коли її розум наводнюють темні моторошні спогади.

sing.jpeg

Співай

Крістоф Деак

Угорщина / 2017, 25 хв

 

Софі з усіх сил намагається прижитися в новій школі, а єдиною її втіхою є спів у відомому шкільному хорі. Однак керівниця хору видається не такою натхненною, якою її всі бачать... Софі та її подрузі Лізі доводиться провчити вчительку. Заснований на реальних подіях, фільм "СПІВАЙ" розповідає історію успішного хору та нової учениці, яка має зробити складний вибір - виступити проти корумпованої системи або злитися з нею.

MATRIA Still 01-main.jpg

Матря

Альваро Ґаґо Діаз

Іспанія / 2017, 21 хв

 

Після непростого дня Рамона знаходить розраду у своїх стосунках з донькою та онучкою.

07_InsHolz_Franz2.jpg

У лісі

Коріна Швінґрубер Іліч, Томас Горе

Швейцарія / 2017, 13 хв

 

Сніг, лід, піт та ревіння бензопили. Кожні чотири роки протягом трьох місяців триває вирубка лісів над озером Егері у кантоні Цуґ. Прогрес, розвиток сучасних технологій не здатні витіснити це традиційне ремесло.

 
SHORT MATTERS! Блок 1

SHORT MATTERS! Блок 1

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

Jannis Lenz wannabe.jpg
Moshonas young .jpg

WANNABE

Янніс Ленц

Австрія, Німеччина  / 2017, 30 хв

 

Як кроссмедійний проект, що поєднує кіно та онлайн-відео, фільм розповідає історію молодої YouTube-блогерки, котра створила власний вигаданий світ в Інтернеті, який має в собі елементи реаліті, кастинги та порно-помсту.

Чоловіки біля свого вікна

Лук’янос Мошонас

Франція / 2017, 18 хв

 

Двоє графічних дизайнерів випадково починають гратися зі сканером в офісі. Вони висувають гіпотези, відкриваються один одному і настільки цим захоплюються, що не помічають дивних зображень, котрі видає машина.

 

copa-loca-Christos-Massalas-5.jpg

Копа-Лока

Крістос Массалас

Греція / 2017, 14 хв

 

Це історія про Копа-Лока – покинутий літній курорт у Греції. Пауліна полонила серце Копа-Локи. Усі люблять її, а вона любить усіх. В усіх сенсах цього слова.

love_bucsi_reka.jpg

Любов

Река Бучі

Угорщина, Франція / 2016, 15 хв

 

Три розділи фільму описують любов у далекій сонячній системі.

Laura Ferrés The Disinherited.jpg

Позбавлений спадку

Лора Феррес

Іспанія / 2017, 19 хв

 

Ця стрічка - портрет батька режисерки, у нього на очах розвалюється сімейний бізнес. Пану Ферресу 53 роки, він власник автобусної компанії. Через брак коштів він змушений працювати водієм на випускних, але він не готовий втратити власну гідність.

 

 

 
SHORT MATTERS! Блок 2

SHORT MATTERS! Блок 2

Червона зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

you-will-be-fine.jpg
Metahaven information skills.jpg

З тобою все буде добре

Селін Дево

Франція / 2017, 15 хв

 

Потрібен час. Ти це переживеш. Жан святкує свій день народження, напивається та згадує жахливі вихідні, котрі призвели до його розриву з Матильдою.

Інформаційні небеса

Metahaven

Нідерланди, Південна Корея / 2017, 24 хв

 

Дія фільму відбувається десь у лісі в недалекому майбутньому. Фільм із потойбічним звуковим середовищем поєднує в собі три жанри – ігрове кіно, анімацію на кшталт аніме та цифрову абстракцію, котрі створюють розроблені території, привабливі і жахаючі водночас. Наскільки занурення в цифрові технології у поєднанні зі стійкими межами людських емоцій змінює нашу здатність визначати, з чого складається «реальність»?

timecode_05.jpg

Таймкод

Хуанхо Гіменес

Іспанія / 2016, 15 хв

 

Луна й Дієґо — охоронці парковки. Дієґо працює в нічну зміну, а Луна працює вдень.

Down the Throat Matteo Gariglio.jpg

Ла Бока

Матео Ґаріґльо

Швейцарія, Аргентина / 2016, 26 хв

 

Сім'я Моліно живе та працює у Буенос-Айресі, біля легендарного стадіону "Бока Хуніорс". Вони продають фальшиві квитки на футбол та вступають у конфлікти з продажною поліцією. Мати спостерігає за тим, як їхня сім'я усе швидше поринає в злочинний світ, та намагається уникнути фатальних наслідків.

 

 

Rûken Tekeş circle.jpg

Коло

Рюкен Текеш

Туреччина / 2016, 14 хв

 

Діти в Месопотамії належать до різних етносів, сповідують різні релігії, розмовляють різними мовами. Зеляль - семирічна курдянка, яка сповідує єзидизм. Разом зі своїми друзями Зекі та Бекіром вона відвідує школу, у якій предмети викладають виключно турецькою. Звичайний день у школі змінює життя Зеляль та її сором'язливого залицяльника Зекі. Учитель каже, що літера цього тижня - "О"...

 

 

 
Urban Experiment

Urban Experiment

⬆Не забудь додати до свого календаря

Farewell Transmission_2.jpg
PHANTASIESÄTZE 1.jpeg

Прощальна трансляція

Майк Ролло

Канада / 2017, 14 хв

 

Канадська Телерадіомовна Корпорація відчинила двері станції CBK у 1939, щоб обслуговувати регіон канадських прерій. "Прощальна трансляція" є як об'єктивною фіксацією знесення CBK у 2015, так і суб'єктивною відповіддю "залишковим медіа", що документують подію. Кадри будівлі сповнені напруги, що передує її руйнуванню: емульсія пульсує наче з десятиліттями радіопередач, що створює тривожний панегірик культурній інституції.

Фантастичні речення

Дане Комлієн

Німеччина, Данія / 2017, 17 хв

 

Багато років тому міста коло річки були уражені інфекцією. Усе почало змінюватися та потроху ставало чимось іншим. Було незрозуміло, чи ця трансформація була симптомом захворювання або ж способом її уникнути. Зараження торкнулося усіх і кожного: тварин і рослин, каміння й ґрунту, чоловіків, жінок і дітей, їхніх думок, їхніх спогадів. Стара жінка якось розповіла мені, як усі спогади перетворилися на дерева, але я ледве зрозумів, що вона говорила. Вона розповіла, що вона чула, як дерева співали: бути кимось, бути будь-ким. Коли роки зараження минули, міста залишилися недоторканими. Треба було вдивлятися, аби побачити сліди минулих часів. Якщо б хтось міг слухати дерева, що б вони сказали? Шлях до виходу, шлях до виходу?

nms-ben-thorp-brown.jpg
Highview8 (1).jpg

Палац пам'яті Гропіуса

Бен Торп Браун

Німеччина, США / 2018, 20 хв

 

Гіпнотерапевт, який контролює медитацію, запрошує глядачів побудувати "палац пам'яті" протягом їхньої подорожі знаковою Фабрикою Фагус, що була спроектована Вальтером Гропіусом. Фільм дає можливість вгамувати тривогу щодо ефектів техніки на тіло та робоче місце, а також обміркувати звязок між пам'яттю та архітектурою.

Highview

Саймон Ліу

Гонг-Конг, Велика Британія, США / 2017, 19 хв

 

Особисті моменти загублені у нарізках плівки або зникають у кольоровому тумані тільки задля того, щоб зненацька зявитися в новій констеляції. Це візуальне багатство Highview: чотири шістнадцятиміліметрові зображення, які частково перекривають одне одне та повністю зливаються в кольорову абстрактну картину, але також створюють цілісний наратив.

Sea Factory still 02.jpg

Морський завод

Пім Цвієр

Нідерланди, Росія / 2017, 13 хв

 

З часу, коли частина Балтійського флоту покинула Кронштадт, це більше не закрите воєнне місто. Відбудований храм стає центральною прикрасою міста і спонукає його переглянути власне призначення, щоб заповнити утворену пустку. Використаний у фільмі фотографічний процес кольороподілу підкреслює поточний стан міста між минулим і майбутнім: героїчна бурхлива історія, зміна ідеологій та зростання туризму.

 
Фестивальні Хіти. Блок 2

Фестивальні Хіти. Блок 2

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календарі

Perfect Darkness still 1_small.jpg

Довершена пітьма

Майке Новіль

Бельгія / 2016, 24 хв

 

Анна та її бойфренд проводять останню відпустку вдвох, скоро в них народиться дитина. Анна вирішує розкрити таємницю, яку давно приховує.

Retouch-Directed by Kaveh Mazaheri _ Still Image (4).JPG

Ретуш

Кавех Мазахері

Іран / 2017, 19 хв

 

З чоловіком Мар'ям трапляється нещасний випадок. Можливо, вона мала б допомогти йому; натомість, вона дивиться, як він помирає.

the man behind the wall.jpg

Чоловіки за стіною

Інес Молдавськи

Ізраїль / 2018, 28 хв

 

Тіндер. Жінка шукає чоловіка. Чоловік шукає жінку. Усе здається таким простим. Але вона в Ізраїлі, а хлопці, яких їй пропонує додаток, - на західному березі ріки Йордан

Sand-still-2-highres.jpg

Пісок

Ар'ян Брентьєс

Нідерланди / 2017, 5 хв

 

Прокинутись о п'ятій, випити кави та води, не забути про вітаміни, попрацювати кілька годин, випити флавоноїди, попрацювати ще трохи, зробити розминку та прийняти душ. У жодному разі не намагатися вимити з волосся пісок.

The Rabbit Hunt.jpg

Полювання на кролів

Патрік Бреснен

США / 2017, 12 хв

 

Кожні вихідні сімнадцятирічний Кріс разом із сім'єю полює на кролів під час збору врожаю цукрового очерету в комплексі Флорида Еверґлейдс.

 
Короткі комедії: сміх та сльози

Короткі комедії: сміх та сльози

Червона зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

WILD DANCES.png

ДИКІ ТАНЦІ

Бина Боттачар'я

Австралія / 2017, 14 хв

 

Перемога Руслани на Євробаченні-2004 стає спусковим гачком цілої низки подій на іншому кінці світу. Життя сором'язливого австралійця, який приховує свою гомосексуальність, та енергійної дівчини з української діаспори зміняться назважди, коли їх об'єднає ця феєрична мить свободи та тріумфу,

DER SIEG DER BARMHERZIGKEIT Albert Meisl.jpg

Тріумф милосердя

Альбер Мейзель

Австрія / 2017, 24 хв

 

Сабо знавець музики, який присвячує увесь свій час створенню архіва австрійської поп-музики. Коли оригінальний сценічний костюм віденського біт-бокс гурту опиняється в комісійному магазині, Сабо готовий зробити будь-що, щоб повернути його.

Offstage Stills HiRes (4).png

За лаштунками

Андрей Гуцуляк

Румунія / 2017, 25 хв

 

Марія, театральна режисерка, якій не щастить у цій професії, проеціює свої мрії та невдачі на свого сина. Вона очікує, що він зробить кар'єру великого актора, та геть не зважає на очевидну відсутність таланту. Які наслідки матиме манія?

How It Feels to Be Hungover.jpg

Як пережити похмілля

Віктор Герц

Швеція / 2018, 10 хв

 

Чоловік приходить до тями в клініці, що спеціалізується на лікуванні похмілля.

end-of-the-line-simon-helberg-2.jpg

Кінцева межа

Джессіка Сандерс

США / 2018, 14 хв

 

Самотній чоловік йде до зоомагазину та купує собі крихітного чоловічка.

Kapitalistis_6.png

Капіталісти

Пабло Муньйос Ґомес

Франція / 2017, 14 хв

 

Санта капіталіст. Багатим дітям він приносить іграшки, а бідним - светри.
Ніко, 5 років.

LABOUR.jpg

ПОЛОГИ

Нільс Вльоґелс

Нідерланди / 2017, 14 хв

 

Віллєм от-от стане батьком: у його дівчини почалися перейми. Коли він усвідомлює неминучість появи на світ своєї дитини, його охоплює несамовитий страх батьківства.

 
Out & Proud

Out & Proud

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

MATHIAS.jpg
Fuckgirls_3_Photo_Mohave_Media.jpg

Матіас

Клара Штерн

Австрія / 2017, 30 хв

 

Матіас - трансґендерний чоловік. Він упевнений у своєму рішенні стати чоловіком, проте й досі шукає шляхи примирення з власною ідентичністю, особливо на новій роботі. Та, здається, після здійснення переходу в його стосунках з дівчиною відбулися зміни.

FUCKGIRLS

Саґа Бекер, Крістофер Нільсон

Швеція / 2017, 15 хв

 

У цьому візуальному гібриді документального та ігрового кіно ми познайомимося з трьома дівчатами, чиє життя наповнене насиллям та приниженнями. Вони розповідають про свої страждання та страх втратити контроль. Поетична драма на межі фантазії й реальності.

Dress for pleasure.jpg
Little Potato .jpg

Я зроблю, як ти скажеш

Марі де Марікур

Швейцарія / 2017, 17 хв

 

Сара, 20-річна дівчина з інвалідністю, живе з батьками. Вона має багато еротичних фантазій, яким вона присвячує майже весь свій час. Поява в будинку нової покоївки - трансґендерної жінки на ім'я Вікторія - кардинально змінить стан речей.

Картоплинка

Вес Гарлі

США / 2017, 13 хв

 

Автобіографічний документальний фільм про гея, який ріс у Радянському Союзі, його матір та їхню втечу до Америки.

calamity light.png

Катастрофа

Максім Феєр, Северін де Срейкер

Бельгія / 2017, 20 хв

 

Франс вперше зустрічає дівчину свого сина. Вона втрачає рівновагу...

 
KISFF for KIDS

KISFF for KIDS

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

Urge-still1.jpg
DAM! The story of Kit the Beaver.jpg

Спонука

П'єтер Кудізер

Бельгія / 2016, 6 хв

 

Маленьке сонечко має великі амбіції: воно прагне досягти неба.

ГРЕБЛЯ! Історія про Бобреня на ім'я Кіт

К'єл Борсма

Канада / 2017, 13 хв

 

Енергійний Бобер Кіт вирушає в Одісею чотирма сезонами у канадському лісі, де він дізнається про співчуття, невдачі, виживання та спільноту. Особливість фільму "ГРЕБЛЯ! Історія про Бобреня на ім'я Кіт" - це оригінальна музика, написана Ерікою Прокуньєр і виконана Симфонічним Оркестром Торонто.

Birdlime.jpg
Sabaku_05.jpg

Пташиний клей

Еван ДеРуші

Канада / 2017, 11 хв

 

Пташиний клей - це клейка рідина, яку зазвичай виготовляють з кори чи омели для відлову диких птахів. Ми спостерігаємо за пташкою, якій ледве вдається уникнути цієї пастки, проте вона все ж опиняється в клітці, оточена незнайомими звуками та геть несхожими на пташок істотами.

Сабаку

Марліс ван дер Вел

Нідерланди / 2016, 3 хв

 

Сабаку та його другу бику не потрібні слова, щоб порозумітися. На жаль, коли одного дня його добрий товариш помирає під променями саванського сонця, Сабаку треба знайти нового друга. Бо, зрештою, хто хоче мандрувати світом на самоті?

Two trams.jpg
jazzoo.jpg

Два трамваї

Світлана Адріанова

Росія / 2016, 10 хв

 

Щодня маленький трамвайчик та дорослий трамвай колують вулицями міста. Та одного дня дорослий трамвай зникає, тож маленький трамвайчик кидається на його пошуки. Чи зможуть вони ще хоч раз помандрувати разом?

ЗООДЖАЗ

Адам Марко-Норд

Швеція / 2016, 9 хв

 

Летючий гіпопотам у пошуках найближчого ставка. Риба за кермом, що тікає від акули. Маленька коала, яка хоче стрибати як кенгуру, та галасливий натовп надокучливих слонів, що влаштували вечірку та збурили сусідніх мавп.

The Little Bird and the Caterpillar 2.jpg
Undiscovered.png

Пташеня та Гусінь

Лена фон Döhren

Швейцарія / 2017, 5 хв

 

Маленьке пташеня живе тихе й спокійне життя на своєму дереві, аж поки не з'являється несподівана гостя. Нахабна гусінь збирається зжерти все зелене листя, яким так ніжно опікувалося пташеня. Конфронтація між героями не дає їм помітити, що хтось іще переслідує їх. Цей персонаж жадає більш смачного перекусу.

Незвіданий

Сара Ліценберґер

США / 2017, 3 хв

 

Сасквотча дуже важко сфотографувати. Але ви навіть не здогадуєтеся, чому це так.

SHORT MATTERS! Блок 3

SHORT MATTERS! Блок 3

Червона зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

UGLY Nikita Diakur.jpg
Andrea Harkin party.jpg

Страшко

Нікіта Дякур

Німеччина / 2017, 12 хв

 

Потворний кіт намагатися вижити у фрагментарному зруйнованому світі. Зрештою, він знаходить рідну душу в особі містичного вождя.
Засновано на історії з інтернету «Кіт-страшко».

 

Вечірка

Андреа Гаркін

Ірландія / 2016, 14 хв

 

Лоуренс запрошує свого кузена-втікача Мікі на вечірку з алкоголем, танцями та першим коханням. Зранку їм доведеться повернутися до реальності.

THE ARTIFICIAL HUMORS Gabriel Abrantes.jpg
WRITTEN:UNWRITTEN Adrian Silisteanu.jpg

Штучний гумор

Габріель Абрантес

Португалія / 2016, 29 хв

 

Штучний настрій (2016) – це фільм про настрій, антропологію та штучний інтелект. Фільм зосереджується на центральній ролі настрою в людських сосунках, на тому, як його використовують як вид соціального контролю і як він є однією з найскладніших форм людського спілкування.

Писане/Неписане

Адріан Сілістеану

Румунія / 2017, 20 хв

 

Через проблеми з документами Пардісе, 50-річний румунець, може назавжди втратити свою неповнолітню доньку, яка щойно народила дитину.

FIGHT ON A SWEDISH BEACH! Simon Vahlne.jpg

Бійка на шведському пляжі

Сімон Вальне

Швеція / 2016, 15 хв

 

Літо, пляж на заході Швеції. Сім'я з дітьми, художник, компанія людей середнього віку та купка галасливих підлітків - усі вони опиняються тут, щоб соціалізуватися та насолодитися сонцем.

 

 

 
Animation Madness

Animation Madness

Червона зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

Casino still #1.jpg
Debut (5).jpg

Казино

Стівен Вулошен

Канада / 2016, 4 хв

 

Це фільм про мого батька, який любив грати на гроші.

Дебют

Катаржина Кієк

Польща / 2016, 8 хв

 

Ідея поглинає свого творця та, зрештою, стає настільки реальною, що, здається, бере над нею контроль.

SolarWalk.jpg
LA MORT, PÈRE & FILS.jpg

Сонячна прогулянка

Река Бучі

Данія / 2018, 21 хв

 

Прапори встромлені. Вони тримаються за руки. Роблять перший крок у нові світи. А тоді велетень випускає потік чорної сечі та створює новий всесвіт.

Смерть, батько та син

Венсан Паронно

Франція / 2017, 13 хв

 

Син Смерті не хоче займатися сімейним бізнесом. Він потайки мріє стати янголом-охоронцем і це спричинає цілу низку катастроф. Тепер батькові доведеться витягати сина з халепи.

eden.jpg
UGLY Nikita Diakur.jpg

Едем

Жюлі Каті

Франція / 2017, 6 хв

 

Є та А страшно нудно в Едемі. Уночі вони застрибують у кабріолет Бога та тікають світ за очі. Рано вранці Бог помічає їхнє зникнення. Розгніваний, він відправляє свого поплічника Динозавра на пошуки втікачів.

Страшко

Нікіта Дякур

Німеччина / 2017, 12 хв

 

Потворний кіт намагатися вижити у фрагментарному зруйнованому світі. Зрештою, він знаходить рідну душу в особі містичного вождя. Засновано на історії з інтернету «Кіт-страшко».

KNOCK STRIKE Genis Rigol.jpg
WEDNESDAY WITH GODDARD.jpg

КАСЕТА

Хеніс Ріґол

Іспанія / 2017, 5 хв

 

Двоє чоловіків зіштовхуються посеред вулиці та випадково плутають портфелі. В одному з них лежить відеокасета, яка змушує її нового власника відправитися в несподівану мандрівку.

Середа з Годаром

Ніколя Менар

Велика Британія / 2016, 5 хв

 

Пошуки духовного просвітлення як шлях до закоханості та зневіри.

everything.jpg
filmstill_kuckuck5.jpg

Усе

Девід Орейлі

Ірландія, США / 2017, 11 хв

 

У цій симуляції реальності, який також можна назвати своєрідною філософською грою, ми маємо можливість побачити світ з точки зору всього. У цій стрічці нема наративу. Є тільки світ.

Зозуля

Алін Гохлі

Швейцарія / 2017, 3 хв

 

Щуплява дівчина годує в парку голубів. Та навіть вони полишають її. Раптом, на горизонті з'являється компанія незнайомців. Дівчині некомфортно в новому оточенні, вона приймає рішення відвідати паразитолога.

BELOW_pic4.jpg

Нижче

Ольга Макарчук

Велика Британія / 2017, 8 хв

 

Нижче рівня моря минуле здається таким привабливим. Як глибоко ти зможеш зануритися? Абсурдний та сюрреалістичний фільм, заснований на історіях батька режисерки про часи його служби на радянській атомній субмарині.

 
Short Attack

Short Attack

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

STILL RINGO END ANIMATION 1 _preview.jpeg

Рінго "Ракета" Стар та його пісня про Юрія Гагаріна

Рене Наїженс

Нідерланди / 2017, 10 хв

 

Це трагікомічний музичний фільм про цигана, який вірить, що стане відомим на весь світ музикантом, написавши пісню про Юрія Гагаріна - першу людину, яка полетіла в космос.

Crabgirl_still_1.png

Crab Girl

Сергій Пудіч

Україна / 2017, 18 хв

 

Незайманий хлопець не може вмовити свою дівчину переспати з ним у день його народження. Він ставить ультиматум та відкриває немовірну правду, яка крилася в її відмові.

Pussy Willows.jpg

Верба

Кріс Тколакіян

США / 2017, 19 хв

 

Спустошена дочка та її суїцидальна мати нарешті знаходять зв'язок у вахнічному гніві. Цей фільм - сюрреалістична фантасмагорія джазу, болю та клоунів.

SuplexDuplexComplex.jpg

The Suplex Duplex Complex

Тодд Роал

США / 2017, 11 хв

 

Команда реслерів з'ясовує недоліки життя без домовласника.

LadiesWithBlood.jpg

Буфетниці

Дж. М. Лоґан

США / 2017, 19 хв

 

Дві жінки, які працюють у буфеті старшої школи, зроблять усе, щоб стати особистими шефами Джонні Деппа.

 
KISFF for TEENS

KISFF for TEENS

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

9 58.jpg
808.png

9.58

Луї Обер

Франція / 2017, 15 хв

 

Діял мріє побити рекорд свого улюбленого спринтера Усейна Болта. Проте йому всього 16 років.

808 Ink

Bafic

Велика Британія / 2017, 4 хв

 

Цей фільм - портрет 808 Ink, музичного гурту з Південного Лондона.

LOCKER ROOM 1.jpg
Dancing-Girls.jpg

Роздягальня

Ґрета Неш

Австралія / 2017, 14 хв

 

Дівчина-підліток знаходить секретний чат її шкільних друзів, який ставить під питання їхню дружбу.

Танцюючі дівчата

Зейнеп Кьопрюлю

Туреччина / 2018, 15 хв

 

Літо, місто тоне в променях сонця. Дві найкращі подруги востаннє проводять час разом - завтра одна з них поїде за кордон.

CAVELLO.jpg

CAVELLO

Свен Брессер

Нідерланди / 2016, 23 хв

 

Кай намагається повернути свого найкращого друга, який увесь вільний час присвячує своїй дівчині. Потроху він втрачає контроль та приймає рішення, яке назавжди змінить його життя.

 
China

China

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

doomed way.jpg
crosing river.jpg

Рокований шлях

Санпі Ґуо

Китай / 2016, 29 min

 

Водій вантажівки, його бос та власник ресторану. Життя цих трьох чоловіків дивним чином пов'язані. Льян перевозить вугілля, він єдиний годувальник у сім'ї. Він тяжко працює, аби забезпечити дружину та дочку, а також сплатити борги.

Через річку

Хан Юмен

Китай / 2017, 20 min

 

Один день із життя китайського будівельника, який намагається впоратися з самотністю та занедбаністю, а також знайти сенс життя.

smatphones.jpg
Commodity-City_Still.jpg

Життя у смартфоні

Шеньлін С'є

Китай / 2015, 3 min

 

Смартфони стали нашими незмінними супутниками. Селфі тут, селфі там. Фінал може бути трагічним.

Торгівельне місто

Джессіка Кінґдон

Китай, США / 2017, 11 min

 

Ринок китайського міста Іу - це найбільший в світі оптовий ринок, де можна придбати будь-що.

i have nothing.jpg

Мені нічого сказати

Їнь Льян

Китай, Тайвань, Гонг-Конг / 2017, 25 min

 

Ось із чого зроблені китайські мами...

 
Directors' Fortnight

Directors' Fortnight

Червона зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

Tijuana Tales 3.png
LA BOUCHE .jpg

Тіхуанські історії

Жан-Шарль Ю

Франція / 2017, 19 хв

 

Чоловік повертається до Тіхуани, сподіваючись знайти жінку, яка колись потрапила в полон наркотичної залежності та, вочевидь, стала "білою пані" - примарною істотою, яка застрягла між небом і землею.

Рот

Каміло Рестрепо

Франція / 2017, 19 хв

 

Чоловік дізнається, що його дочку жорстоко вбив її чоловік. Час завмирає: він вагається між потребою втамувати свій біль та бажанням помститися вбивці.

copa-loca-Christos-Massalas-5.jpg
13789_FARPOES_BALDIOS_1.jpg

Копа-Лока

Крістос Массалас

Греція / 2017, 14 хв

 

Це історія про Копа-Локу – покинутий літній курорт у Греції. Пауліна полонила серце Копа-Локи. Усі люблять її, а вона любить усіх. В усіх сенсах цього слова.

Шипи, пустища

Марта Матеус

Португалія / 2017, 25 хв

 

Після Революції гвоздик жителі регіону Алентежу, які колись були змушені скоритися владі панів, вибороли право на приватну власність. Головні герої цього фільму, учасники цієї боротьби, розповідають свою історію наступним поколінням.

Burden.jpg

Мій тягар

Нікі Ліндрот фон Бар

Норвегія / 2017, 14 хв

 

Моторошний мюзикл у стінах сучасного торгівельного центру, розташованого поруч із автострадою. Співробітники різних торгових майданчиків намагаються побороти нудьгу та екзистенційну тривогу, виконуючі веселі музичні композиції. Апокаліпсис - їх спокусливий визволитель.

 
Canadian Oscars

Canadian Oscars

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

bob's birthday.jpeg
Special Delivery.jpg

День народження Боба

Девід Файн, Елісон Сновден

Канада / 1993, 12 хв

 

Щаслива й турботлива домогосподарка влаштовує вечірку-сюрприз на честь дня народження її чоловіка. Проте їй не відомо, що в цей день він зіштовхується з кризою середнього віку.

Особлива доставка

Юніс Макоулей, Джон Велдон

Канада / 1978, 7 хв

 

Нещасний чоловік відмовився прибрати сніг та кригу з доріжки біля будинку. Поштар послизнувся на доріжці та зламав шию. Чи вдасться сховати тіло та уникнути покарання?

Every Child.jpg
The Big Snit.jpg

Кожна дитина

Юджин Федоренко

Канада / 1979, 7 хв

 

Немовля неодноразово підкидали під двері, сподіваючись, що співчутливі люди стануть для нього новою сім'єю. І нарешті сирота потрапляє до тих, хто з радістю подарують йому тепло й турботу.

Великий Сніт

Річард Конді

Канада / 1985, 10 хв

 

Подружжя грає в настільну гру і не усвідомлює, що надворі в цей час спалахує ядерна війна.

The Cat Came Back.jpg
The Sand Castle.jpg

Повернення кота

Корделл Баркер

Канада / 1988, 8 хв

 

Набридливий жовтий кіт отруює життя містера Джонсона та зовсім не реагує на спроби чоловіка позбутися його.

Замок із піску

Ко Хоедеман

Канада / 1977, 14 хв

 

У відлюдній пустелі людина з піску ліпить інших істот із піску, щоб вони допомогли їй звести замок із піску.

Neighbours.jpg
Ryan.jpg

Сусіди

Норман МакЛарен

Канада / 1952, 9 хв

 

Сюрреалістична історія про двох сусідів та їхню нищівну ворожнечу, причиною якої стала квітка.

Раян

Кріс Ландрет

Канада / 2004, 14 хв

 

Фільм розповідає про життя Раяна Ларкіна, талановитого канадького аніматора кінця 60-х - початку 70-х років.

Midnight Sexy Shorts

Midnight Sexy Shorts

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

Scopique_screenshot1.jpg
sex_at_the_Ski_Center.jpg

Скопофіл

Алекса-Жанн Дюбе

Канада / 2017, 7 хв

 

Цей фільм - триптих еротичних арт-відео, знятих дроном, який занурює нас в інтимні стосунки двох людей. Скопофіл - це унікальна вуаєристична картина, доповнена музикою та реальним досвідом вивчення сексуальності.

Секс на гірськолижному курорті

Хейккі Агола

Фінляндія / 2017, 3 хв

 

Коли надворі холодно, на гірськолижному курорті стає гаряче.

Ivans-Need_Still_04.jpg
img-Pornography-300dpi-4.jpg

Жадоба Івана

Вероніка Л. Монтаньйо

Швейцарія / 2015, 6 хв

 

Іван на сьомому небі від щастя. Він працює у пекарні, де без упину місить м'яке й податливе тісто. Зовсім скоро він робитиме це з огрядними жіночими грудьми. Його голод не знає міри, вона полонила його тіло й душу.

Порнографія

Ерік Ледюн

Франція / 2016, 24 хв

 

Що таке порнографія? Чому демонстрація статевого акту вважається більш аморальною за вбивство? Що є грішним, непристойним? Чи необхідно обмежувати свободу висловлення? "Порнографія" - це заклик до боротьби за свободу волі та висловлення, який комусь може здатися неприйнятним...

Intimité.jpg
hot-winter-a-film-by-dick-pierre-1.jpg

Інтимність

Елоді Дерманж

Швейцарія / 2017, 5 хв

 

Жінка приймає душ, одягається, наносить макіяж, оголює душу. Вона розповідає про власні страхи, комплекси та спроби прийняти, полюбити себе. Вона не любить ані своє тіло, ані своє обличчя. Та одного дня вона позує для свого друга-фотографа. Це дає їй шанс побачити власну красу.

Гаряча Зима: фільм Діка П'єра

Джек Генрі Роббінс

США / 2017, 18 хв

 

Доктор Менлі, провідний кліматолог та чемпіон з бодібілдинґу, досліджує природу глобального потепління.

TasteOfLove_Still_4.jpg

СМАК КОХАННЯ

Пол Шефлер

США / 2017, 4 хв

 

Яке на смак кохання? Воно солодке, кисле, гірке чи, може, солоне? Дівчина відправляється в подорож ароматами й смаками, у якій збудження її рецепторів досягає апогею. Прислухаючись до всіх п'яти органів чуття, вона досліджує різні форми кохання. "Розмаїття кохання - розмаїття смаків."

 
Nightmares - Offspring Hysteria

Nightmares - Offspring Hysteria

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

Latched_still_2.jpg
dont tell mom.jpg

Споріднені

Джастін Хардінґ, Роб Браннер

Канада / 2017, 17 хв

 

Невтримний хореограф під час творчого відпочинку знаходить казковий труп.

Не розповідай мамі

Савако Кабукі

Японія / 2015, 3 хв

 

Це освітній фільм, покликаний допомогти дітям розвивати їхню здатність відчувати та висловлювати емоції, а також мову та фізичні навички за допомогою співу та вправ з великим братом.

Sweet Tooth Nico van den Brink.jpg
bye bye.jpg

Ласунка

Ніко ван ден Брінк

Нідерланди / 2017, 5 хв

 

Сусіди згори доводять Елін до сказу.

Бувай, дитинко

Пабло С. Пастор

Іспанія / 2017, 15 хв

 

Шлюб на межі розлучення, на руках - дворічна дитина. Подружжя міленіалів відправляється в подорож, щоб продати дитину на чорному ринку та подарувати цьому шлюбові другий шанс.

Tuck Me In.jpg
Neck and Neck_002.jpg

Накрий мене ковдрою

Іґнасіо Ф. Родо

Іспанія / 2014, 1 хв

 

Алекс просить свого батька накрити його ковдрою, але це не єдине, про що він просить.

Шия до Шиї

Шон Кларк

Велика Британія / 2016, 5 хв

 

Отелло та Дездемона у подружньому ліжку захлинаються сюрреалістичною чуттєвістю, яку перериває телефонний дзвінок. Поки отрута ллється з телефонної слухавки у свідомість Отелло, сутність його зазнає змін. Наслідки цього виявляються трагічними для Дездемони...

Real Gods Require.jpg
Nothing a lil soap and water can't fix.png

Справжні Боги прагнуть крові

Мойн Хуссейн

Велика Британія / 2017, 20 хв

 

Манчестер, 1990 рік. Еліс приглядає за дітьми своїх сусідів, які стверджують, що вночі вони годують гостя з Пекла.

Вода та трохи мила можуть виправити все

Дженніфер Проктор

США / 2017, 9 хв

 

У фільмі, як і в житті, ванна є приватним простором для жінки - місцем, де можна не лише пестити себе, а й розслабитися, подумати, посумувати, побути наодинці, знайти притулок...

Там де нас нема

Там де нас нема

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

girl_facts_-_mael_lagadec.jpg

ФАКТИ ПРО ДІВЧАТ: як пережити сексуальне рабство

Маель Ґ. Ляґадек

Бельгія / 2017, 17 хв

 

На сході Демократичної Республіки Конго згвалтування є "зброєю війни" упродовж останніх 15 років. Марта пише інструкцію для дівчат-підлітків, які зіштовхнулися з сексуальним насиллям.

itsjustagun_still10.png

Це всього лиш пістолет

Браян Робау

США / 2017, 14 хв

 

Уявіть собі історію одного пістолета. Скільки власників він змінив. Цей фільм - усього розділ цієї довгої історії. Коли хлопець на ім'я Ґабе знаходить револьвер Smith & Wesson 38-го калібру, його життя змінюється назавжди.

Scaffold4.png

Риштування

Казик Кадванскі

Канада / 2017, 14 хв

 

Імігранти в Канаді працюють на риштуванні та бачать навколишній світ під унікальним, ризикованим та ефемерним кутом.

_0001_drowningman_02.jpg

Той, хто тоне

Магді Флейфель

Данія, Велика Британія, Греція / 2017, 15 хв

 

Далеко від рідної домівки, Малий намагається вижити в незнайомому місті. Оточений хижаками, він вимушений знаходити компроміси, щоб бодай на день подовжити своє життя у вигнанні.

Meryem 1.jpg

Мерієм

Ребер Доскі

Нідерланди / 2017, 15 хв

 

Фільм, знятий під час боїв за сирійське місто Кобані, розповідає історію жінок, які опинилися в нетрях боротьби з ІД. Зі стоїчною наполегливістю, заручившись підтримкою американських авіаносців, ці жінки очолюють боротьбу за власну свободу.

Life Cycles.jpg

Життєві цикли

Росс Гоґ

Велика Британія / 2017, 5 хв

 

Новини про медіа-війну чергуються з буденними ситуаціями та демонструють зв'язок між монотонністю, увагою та неуважністю.

Musicals

Musicals

Червона зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

A005_C011_0101FQ
Bleu Tonnerre.jpg

Праведне тремтіння

Барбара Ваґнер, Бенджамін де Борка

Бразилія / 2018, 20 хв

 

Молоде покоління проповідників, співаків та композиторів із сільської місцевості Пернамбуку на північному сході Бразилії розкриває різні соціальні, економічні та естетичні аспекти ґоспелу.

 

 

Блакитний грім

Жан-Марк Е. Руа, Філіпп Давид Ґанє

Канада / 2015, 21 хв

 

Бруно трохи за тридцять,

Burden.jpg
HARD WAY_The action musical_Daniel Vogelmann.jpg

Мій тягар

Нікі Ліндрот фон Бар

Норвегія / 2017, 14 хв

 

Моторошний мюзикл у стінах сучасного торгівельного центру, розташованого поруч із автострадою. Співробітники різних торгових майданчиків намагаються побороти нудьгу та екзистенційну тривогу, виконуючі веселі музичні композиції. Апокаліпсис - їх спокусливий визволитель.

ВАЖКИЙ ШЛЯХ: Екшен-мюзикл

Даніель Фоґельманн

Німеччина / 2017, 33 хв

 

Коли сходяться екшен та мюзикл, є лише одне правило: ти не стріляєш в того, хто співає чи танцює.

Spotlight Jonatan Vinel & Caroline Poggi

Spotlight Jonatan Vinel & Caroline Poggi

Синя зала (map)

⬆Не забудь додати до свого календаря

After School Knife Fight .jpg
Martin pleure.jpg

Різанина після школи

Джонатан Вінель, Каролін Поґі

Франція / 2017, 21 хв

 

Летиція, Рока, Ніко та Наель грають у гурті. Зазвичай вони

Мартен плаче

Джонатан Вінель

Франція / 2017, 16 хв

 

Мартен плаче. Він один. Він прокинувся зранку, усі його друзі зникли. Ніде нема. Він вирушив на їхні пошуки. І шукав усюди: у місті, в горах, в річках, але не знайшов їх. Це розлютило його. Насправді, лють - це дуже сумно.

our-legacy.jpg
As Long as Shotguns Remain.png

Наша спадщина

Джонатан Вінель, Каролін Поґі

Франція / 2015, 24 хв

 

"Ти міг навчити мене стількох речей». Це слова розчарованого сина, який намагається заповнити порожнечу від того, що його покинув рідний батько. Один з найкласичніших сюжетів в історії кіно - син шукає батька.

Поки є рушниці

Джонатан Вінель, Каролін Поґі

Франція / 2014, 30 хв

 

Тепло. Безлюдні вулиці. Помирають пальми, плачуть рушниці. Джошуа хоче померти, але боїться покидати свого брата Маеля на самоті.