• Червона зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

З моменту створення в 1969 році «Двотижневик кінорежисерів» займає особливе місце серед незалежних секцій Каннського Кінофестивалю. Саме тут ми знаходимо нові таланти. Окрім повнометражних стрічок, у селекції завжди представлені короткометражні роботи.

Щорічно наша команда обирає близько 10 фільмів з усього світу, тому називати їх «найкращими» було б недоречно, проте вони безперечно демонструють розмаїття, амбіції, самобутні стилі авторів, із якими ми залюбки знайомимося та знайомимо наших глядачів.

Ми пишаємося тим, що п’ять неповторних стрічок мандрують світом та отримують нагороди. «Мій тягар» Нікі Ліндрот фон Бар, цьогорічний лауреат Міжнародного Кінофестивалю Короткометражних Фільмів у Клермон-Феррані, та «Шипи, пустища» Марти Матеус, який став найкращим короткометражним фільмом на Міжнародному Кінофестивалі у Віла-ду-Конді, варті особливої уваги.

Ці п’ять стрічок, серед яких можна побачити анімацію («Мій тягар»), інтимний щоденник («Тіхуанські історії») та напружений містичний мюзикл («Рот»), пропонують нам вирушити в мандрівку кінематографічними форумами та найрізноманітнішими куточками нашого світу. Хоча цю подорож заледве можна назвати радісною, запевняю, що вона справить на вас незабутнє враження. Можливо, саме це - майбутнє кіно. Це початок.

Лоуренс Реймонд

Tijuana Tales 3.png
LA BOUCHE .jpg

Тіхуанські історії

Жан-Шарль Ю

Франція / 2017, 19 хв

 

Чоловік повертається до Тіхуани, сподіваючись знайти жінку, яка колись потрапила в полон наркотичної залежності та, вочевидь, стала "білою пані" - примарною істотою, яка застрягла між небом і землею.

Рот

Каміло Рестрепо

Франція / 2017, 19 хв

 

Чоловік дізнається, що його дочку жорстоко вбив її чоловік. Час завмирає: він вагається між потребою втамувати свій біль та бажанням помститися вбивці.

copa-loca-Christos-Massalas-5.jpg
13789_FARPOES_BALDIOS_1.jpg

Копа-Лока

Крістос Массалас

Греція / 2017, 14 хв

 

Це історія про Копа-Локу – покинутий літній курорт у Греції. Пауліна полонила серце Копа-Локи. Усі люблять її, а вона любить усіх. В усіх сенсах цього слова.

Шипи, пустища

Марта Матеус

Португалія / 2017, 25 хв

 

Після Революції гвоздик жителі регіону Алентежу, які колись були змушені скоритися владі панів, вибороли право на приватну власність. Головні герої цього фільму, учасники цієї боротьби, розповідають свою історію наступним поколінням.

Burden.jpg

Мій тягар

Нікі Ліндрот фон Бар

Норвегія / 2017, 14 хв

 

Моторошний мюзикл у стінах сучасного торговельного центру, розташованого поруч із автострадою. Співробітники різних торгових майданчиків намагаються побороти нудьгу та екзистенційну тривогу, виконуючи веселі музичні композиції. Апокаліпсис - їхній спокусливий визволитель.