• Синя зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Український конкурс на KISFF — це неймовірно сильна добірка фільмів від найвитриваліших українських режисерів. Дехто з них роками знімає кіно та може зімпровізувати висококласний пратикум з боротьби з вигоранням, панікою чи депресією.

Нині абсурд кіновиробничої дійсності не має меж. Голову Державного агентства з питань кіно переслідують за любов до кінематографічності. Уряд готовий витратити 500 млн грн. на гарячу патріотичну телеперепічку. Зйомки фільму планувалися цілий рік, а вже завтра може з'ясуватися, що пітчинг та фінансування скасовано. Чи раптом ми опинились у дитячій рухливій грі, де з зав'язаними очима бігаємо по колу? Чи так було завжди?

Абсурдній українській кінодійсності та вогнетривким режисерам присвячується: Український конкурс на KISFF: Горидуб та Піжмурки.

Гори, гори ясно, поки не погасло!

 
2.jpg

Післясмак

Юра Катинський

Україна / 2017, 19 хв

 

Хлопець повертається в маленьке місто, де зустрічається зі старими друзями. Врешті вони стибають у машину до п’яного незнайомця та їдуть до нього на каву. Не факт, що їм сподобаються наміри чоловіка, та спробувати варто, оскільки випадає можливість познайомитися з тими, з ким уже знайомі, випадає можливість познайомитися із собою.

Tomorrow3.jpg

Завтра ти обов'язково одужаєш

Станіслав Битюцький

Україна / 2017, 21 хв

 

Тільки подорожі дозволяють поглянути на все іншими очима. Тільки в іншому місті ми можемо краще зрозуміти себе та навколишній світ. Тільки в чужій квартирі відчути себе шукачами пригод. Для останнього потрібно не так вже й багато – гарну компанію, несподівану хворобу та жахливу погоду за вікном.

IMG_4848.JPG

Хто ти. Хто я. З науковго погляду

Аня Калініченко

Україна / 2016, 25 хв

 

Він з’явився у нас, бо йому просто треба було десь жити. З Луганська, через Крим у Київ. Потім переїхав, бо ми вже просто не могли жити поряд. Спільну мову не змогли знайти також. Ми різні, та чи намагалися ми зрозуміти одне одного?

мария.png

Марія

Новруз Хікмет

Україна / 2017, 15 хв

 

Черговий візит до лікаря виявляється невдалим для Марії. ЇЇ шлюб на межі розлучення. Приховуючи правду від чоловіка, вона починає усвідомлювати, що живе в брехні, та все частіше занурюється в себе у спробі віднайти загублені відповіді.