• кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Фільми з програми KISFF дітям – про дружбу, що підтримує та надихає, про важливість відповідального ставлення до природи і навколишнього світу, про права людини, які мають дотримуватися за будь-яких обставин. А також про прагнення бути собою, навіть коли здається, що все й усі навколо – проти.

Рекомендований вік: 5+


Coney-Island_1.jpg

Бруклінський бриз

Алекс Будовськи

США / 2017, 4 хв

Це візуальна мандрівка різними частинами Брукліна, деякими визначними точками та іншими місцями, накладена на запис нью-йоркця Майкла Аренели та його групи Dreamland Orchestra.

Still02_Noe.jpg

Ні!

Крістіан Кауфманн

Німеччина / 2018, 5 хв

Турист прибуває на віддалену скелю на суворому скелястому узбережжі. Тут він починає будувати свій новий дім, але вітер і погода все продовжують дмухати йому у спину і на його дім. Впертий оптимізм веде його у бій з вітряними обставинами.


01.jpg

Теля і носоріг

Бела Булгакова

Німеччина / 2019, 11 хв


Корова всиновлює осиротілого носорога, і разом з рідними телятами вони живуть мирним життям. Одного разу зникає мама-корова, а теляти їдуть, щоб знайти її. Одного ранку цікавий запах підводить їх до села, де дівчина вибирає смачну на вигляд моркву.

AC288AD7-5516-4CC7-8B16-9DC12F97A0EE.jpeg

Лайнела

Луїс Енріке Кортес Кастільйо

Мексика / 2018, 4 хв

Лайнела щодня їздить до школи на авто, але одного дня воно ламається, і дівчині треба придумати новий маршрут. Ця подорож змінює погляди на середовище, в якому вона живе, адже вона стикається із хаотичним світом з його соціальними і екологічними проблемами.


Speech.jpg

Речі не мають прав

Ніколай Трошинський

Велика Британія / 2018, 5 хв

На відміну від людей, речі не мають прав. В цьому фільмі ми порушуємо права речей, і сподіваємося продемонструвати реалії порушення прав людей.

collectif-turbopascal-turbopera-3mhn.jpg

Турбопера

Антуан Маршан

Франція / 2018, 2 хв

У лавці рибного торговця, коли настає ніч, два солісти з великим надривом виконують «Травіату» Верді, супроводжуючи її дуже стильною хореографією.


p.jpg

Кольорові пташки

Оана Лакруа

Швейцарія / 2018, 6 хв

У великому лісі, де живуть птахи одного кольору, кожен знайшов своє місце на дереві, яке схоже на нього. Але що відбувається, коли у птаха два кольори?

Bijela_Vrana_still_03.jpg

Біла Ворона

Міран Мйошич

Хорватія / 2018, 9 хв

Маленька Біла Ворона не вписується в зграю чорних ворон. Над нею сміються і знущаються. Але коли забруднення страшно змінює іхню домівку, саме маленька Біла Ворона допомагає зграї знайти кращу оселю.


Fire in Cardboard City Stills 01.jpg

Пожежа в картонному містечку

Філ Бруг

Нова Зеландія / 2017, 9 хв

У Картонному Містечку пожежа! Найстрашніше з усього сталося. Тільки начальник Пожежної служби Джон Маккард і його вірні помічники можуть врятувати жителів Картонного Містечка від загибелі.