• Кінотеатр «Київ», Сінематека (map)
  • вул. Велика Васильківська, 19

Підліткові роки супроводжують проблеми, суперечки, болісні ситуації. Здається, легше не зважати на це та триматися якомога далі від нав‘язливої реальності, аж доки вона не стисне тебе в своїх міцних обіймах. Що робитимеш тепер? Тікатимеш чи битимешся?

Рекомендований вік: 13+


Red_Instagram.jpg

Ідеальна я, ідеальні ви

Діна Буква

Австрія / 2018, 5 хв

Сюзі та Люсі дружать вже п'ять років. Вони познайомилися через Офелію. Офелія - неперевершена. Вона — фанатка моди, інфлюенсерка, і в Інстаграмі описує себе як «ідеальне поєдання сексуальності та чарівності». Сюзі та Люсі — дуже близькі друзі, але їхня дружба також супроводжується заздрістю та маленькими трагедіями. Офелія все більше зближається з Люсі, а Сюзі хоче більше лайків в Інстаграмі і светр від Gucci, як в Офелії.

still1.jpeg

Мої кляті міражі

Діоґо Балдайя

Португалія / 2017, 24 хв

Клас початкової школи без вчителя, підписання контракту з престижним футбольним клубом і новорічна вечірка. Три розповіді, пронизані очікуваннями від майбутнього і бажанням втекти, зображають юність, сповнену сили мрій і жорстокості реальності.


thumb_21112_project_medium.png

Звір

Себастіан Косс

Норвегія / 2018, 25 хв

15-річній Сірі телефонують органи опіки, які дізналися, що в неї проблеми в сім’ї. Візит до її будинку заплановано на суботу. У Сірі є два дні, щоб налагодити своє життя та створити ілюзію здорової й щасливої сімейної атмосфери.

ATC_1_Credit-Mathew-Lynn_1k.jpg

Усі ці створіння

Чарльз Вільямс

Австралія / 2018, 13 хв

Хлопчик-підліток намагається розібратися в своїх спогадах про таємниче зараження, розпусту його батька і маленьких істот всередині кожного з нас.


BASSES_1.29.1.jpg

Баси

Фелікс Ембер

Франція / 2018, 23 хв

Кінець літа, шоста вечора. Логан зустрічається зі своїм найкращим другом, якого випустили з психіатрічної лікарні. Він лікувався там 2 тижні після нещасного випадку. До того, як повернеться мати Тео, двоє хлопців втікають на найбільший рейв у своєму житті. Логан думає, що Тео змінився, він це відчуває, але не хоче визнавати. Двоє хлопців продовжують свою втечу крізь гори, на недосяжну вечірку.